Chiptuning Marka Tavsiyesi (1.5 dCi 90 hp)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesin bilgi bumu, yaptiran arkadaslar illaki aracin basindadir. Bi yorumlasinlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Şahsen yazılım atılırken ben aracın başındaydım. Soket haricinde biryer sökülmedi.

Aracın orjinal yazılımı yedeklendi sonrasında yazılım atıldı.

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biraz önce Ecufast Ankara bayisi ile konuştum, beyni sökmeden yaparız dediler kendileri...
ancak fiyat olayı kafamı karıştırdı, istanbul bayisi daha uygun fiyat veriyor...

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

clio4 1.5dcilerde obd den işlem yapılabiliyor. Captur ile aynı donanıma sahipler. Müşterilere yanlış bilgi vermek bundan önce olmadığı gibi bundan sonrada olmayacaktır bizde arkadaşlar. OBD den yapıldı dediğimiz müşterinin aracı OBD soketinden yapılmıştır yani ekstra çıkan durumlarda müşteriye bilgi verilir ve onayı ile yapılır sökülme işlemi. Kadjarlarda şu an için bazı versiyonlarında hala OBD üzerinden yapılamıyor. Daha sonra çıkabilir elbette ama bunun garantisini kimse veremez. Şu an piyasadaki yeni araçlarında bir çoğu daha önce olduğu gibi OBD soketi üzerinden yapılabiliyor trafikte sık rastlanan araçlardan bir kaç model dışında tamamı OBD üzerinden yapılabilir güncel cihazları kullanan firmalar tarafından.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

clio4 1.5dcilerde obd den işlem yapılabiliyor. Captur ile aynı donanıma sahipler. Müşterilere yanlış bilgi vermek bundan önce olmadığı gibi bundan sonrada olmayacaktır bizde arkadaşlar. OBD den yapıldı dediğimiz müşterinin aracı OBD soketinden yapılmıştır yani ekstra çıkan durumlarda müşteriye bilgi verilir ve onayı ile yapılır sökülme işlemi. Kadjarlarda şu an için bazı versiyonlarında hala OBD üzerinden yapılamıyor. Daha sonra çıkabilir elbette ama bunun garantisini kimse veremez. Şu an piyasadaki yeni araçlarında bir çoğu daha önce olduğu gibi OBD soketi üzerinden yapılabiliyor trafikte sık rastlanan araçlardan bir kaç model dışında tamamı OBD üzerinden yapılabilir güncel cihazları kullanan firmalar tarafından.

Kadjara obd den ciksa dusunebilirim :)

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizimde beklentimiz o yönde, Emre Bey'de önceki aracı olan megane sport tourer'a chip tuning işlemini 4-5 yıl kadar önce bize yaptırmıştı. Şimdi de sizin gibi bir çok kadjar kullanıcısının bulunduğu platformda yüksek beklenti olduğunu iletiyor bize. :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizimde beklentimiz o yönde, Emre Bey'de önceki aracı olan megane sport tourer'a chip tuning işlemini 4-5 yıl kadar önce bize yaptırmıştı. Şimdi de sizin gibi bir çok kadjar kullanıcısının bulunduğu platformda yüksek beklenti olduğunu iletiyor bize. :)

Sagolsun Emre bey baya ilgili bu konuda bakalim zaman ne gosterecek, sizdende baya bahsetti. cikarsa zaten grubumuzda cogu kisi istekli :)

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Magena3 1.5dci 110 GTline aracıma ecufast bursa da yazılım attırdım. Tahmini 6 aydır sorunsuz kullanıyorum. Yakıtta iyileşme var. Gaz tepkisi daha uzun ve atik. 120 sabit hız izmire gittim geldim 4.5 litre. 600tl ye attırdım 25hp güç 40tork arttı.