Chiptuning Marka Tavsiyesi (1.5 dCi 90 hp)

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
chip'li 25000 km'yi devirdik, henüz bir problem yok, birkaç arkadaş partikül filtremin normalden daha kısa sürede dolabileceğini söyledi sadece...
Araç kesinlikle çok daha keyifli, 2 ve 3. viteslerde gaza yüklendiğinizde çok güzel hızlanıyor.
Kullandıkça alışıyorsunuz, sanki çok da fark etmedi mi diyorsunuz ancak, geçen bir kiralık Clio 4 kullandığımda benim aracımın performansının çok daha güzel olduğunu tekrardan fark ettim.

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
chip'li 25000 km'yi devirdik, henüz bir problem yok, birkaç arkadaş partikül filtremin normalden daha kısa sürede dolabileceğini söyledi sadece...
Araç kesinlikle çok daha keyifli, 2 ve 3. viteslerde gaza yüklendiğinizde çok güzel hızlanıyor.
Kullandıkça alışıyorsunuz, sanki çok da fark etmedi mi diyorsunuz ancak, geçen bir kiralık Clio 4 kullandığımda benim aracımın performansının çok daha güzel olduğunu tekrardan fark ettim.
Hayırlı olsun bende chip tuning yaptırdım aracıma maşallah sorunsuz kullanıyorum . Soft yazılım ile problem olabiliceğini düşünmüyorum

tekinhar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Reklam vermek,Bilgi & iletişim için: admin@renaultfanclub.com

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul

aviator_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhabalar chip tuning yaptirdiginizda aracınızın km ne idi merak ettiğim konu 110000 km'de Fluence 1.5 110hp aracım var soft yazılım ile sorun yaşar mıyım

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar chip tuning yaptirdiginizda aracınızın km ne idi merak ettiğim konu 110000 km'de Fluence 1.5 110hp aracım var soft yazılım ile sorun yaşar mıyım
170.000 de yazılım yapıldı yaklaşık 5000km oldu sorunsuz kullanıyorum 105 lik aracım yazılım ile 130 557a9c840fee462d1f39492806d59b63.jpg

yusufcedid

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Chip Tuning kesinlikle ilgisiz insanlardan işini iyi yapmayan adamlardan yapılmamalıdır garantisi olmadığı halde arabanızda kötü sonuçlar aldırır dikkatli olmanızı tavsiye ederim

hittheroadjack

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazılım yapıldığında araç yaklaşık 20 bin km'de idi, şu an 80 bine geldi, 3-4 bin km önce dpf Sorunumuz oldu, yazılımda dolayı beklediğim bir durumdu bu, araç arıza ışığı yaktı, performansta düşme oldu, dpf sökülüp temizlendi, geri yerine takıldı bu işlem sonrası araba kendine geldi, ilerleyen zamanda dpf'yi iptal etmeyi de düşünüyorum...