Cins bir sorun

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de sis farı bile yok hehe hehe

balastlar aynı görünse bile sorun olabilir. bence ilk iş olarak balastları yer değiştirin. eğer yine sol taraf aynı şeyi yapıyor ise voltajda sıkıntı olabilir o zamanda araya röle koyup direk aküden besleme yapmak olacaktır. ben buradan yardımcı olurum size bağlantı aşamasında.

göz alma konusuna gelincede aracın sisi açık vaziyette 20 30 metre geri gidin ve öyle bakın araca göz aldığını göreceksiniz, sırf güzel görünüyor diye trafiği riske atmayın derim :eyv

Değiştirip deneyelim bakalım. Deneyince yine yazarım buraya.

denizli de hiç olmaz istanbul da da nadiren oluyor işte yağmur falan yağar arada bir bu sene kar da yağmadı az bi şey yağdı o da bize zararlı oldu :D ben takalım dedim babama aldığım cevap

-eskiden sis farı mı vardı doğru düzgün far bile aydınlatmıyodu Allah'a emanet gidiyorduk buna da şükür fazla kurcalama :D

babam tehlikeli adamdır zıtlaşmak istemiyorum yoksa verilecek cevap çookk :D

Abi bence sen hiç çaktırmadan sisleri taktır fark etmez nasıl olsa :D :D Ben babamın arabayı duvara dokundurmuştum 3 ay sonra geldi biri arabayı duvara dokundurmuş dedi bende ben seninkini hiç sürmüyorum valla baba abime ablama sor dedim. Sonradan gösterince jeton düştü benim sürttüğüm yeri gösteriyordu :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değiştirip deneyelim bakalım. Deneyince yine yazarım buraya.

Abi bence sen hiç çaktırmadan sisleri taktır fark etmez nasıl olsa :D :D Ben babamın arabayı duvara dokundurmuştum 3 ay sonra geldi biri arabayı duvara dokundurmuş dedi bende ben seninkini hiç sürmüyorum valla baba abime ablama sor dedim. Sonradan gösterince jeton düştü benim sürttüğüm yeri gösteriyordu :D

Hahaha babam dikkatlidir ya bi kere clio nun marspiyeli kaldirima surttum 2 gun sonra gormus beni aradi hemen telefonla :D sis fari taksam arabanin onune gecmedigi sure farketmez cunku kullanmiyor bile :D simdi taktirsam full acik gezer ama hehehehe

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hahaha babam dikkatlidir ya bi kere clio nun marspiyeli kaldirima surttum 2 gun sonra gormus beni aradi hemen telefonla :D sis fari taksam arabanin onune gecmedigi sure farketmez cunku kullanmiyor bile :D simdi taktirsam full acik gezer ama hehehehe

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

Hahaha tak abi tak sis farı candır ya :D Söndürdüğüm yok normalde de şu sorunu bi çözemedim.

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislere xenonu her ne kadar desteklemesemde cevap vermeye çalışayım :) öncelikle sol sise gelen hattın gerilimini ölçün kaç volt geliyor park ve kısalarda ayrı ayrı belki voltajdaki dalgalanma sorun yaratıyor olabilir. Balastı değiştirdim demiştiniz ama sonuçta çin malı dandik ürünler oda arızalı olabilir. Sağ sis balastı ile sol sis balastını yer değiştirin bu sayede kesin sonuca ulaşılabilir. Konuyu takipteyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım :eyv

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşa katılıyorum. önce xenonun balastındamı değilmi diye tespit etmek lazım.