Clio 1.2 rolanti de titreme problemi

popshot

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dalgalanma veya çekişle alakalı bir sorun yok.İlk çaşıştırma da normal.

gkhan92

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu olay benim 1.2 75 lik 2015 model clio 4 ümde de var, sanırım renault araç rölantide ışık beklerken yakıt tüketimi az olsun diye böyle birşey yapmış, çünkü debreyaja basınca rölanti yükseliyor, debreyajdan çekince düşüyor

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
9 ayda 5000 km yapmıssınız. Neden lpg taktırdınız ki ?
Benzinli dizel araçlarda da hafif bir titreşim var. Debriyaja basınca kesiliyor. Bütün clio4lerde var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

​Bende 5 6 ayda , 4000km yaptım taktırmadım :D

clio4biriki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Bende 2013 clio4 1.2 16v var. rolentide egzoz da baya bir titreme var , gaza basınca kesiliyor ama rolentide baya titriyor , araç LPG'li , geçen gün akü bitti takviye yaptım , afr ayarı bozulmuş müdür ? veya ne gibi bir problem olabilir, bir kaç yerde buji kablosu ile alakalı olabilir diye okudum bilgisi olan varsa yardım edebilirmi

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta yazını okudum bende de 2013 1.2 clio var egzos rolantide titriyor gözle görülüyor Elimde tutamıyurm elimi sallıyor bugun servise gittim Usta baktı 1.2 lerde var bu dedi normal bişey oolmaz dedi cok ikna olmadım durum normalmi devam ediyormu sizinde sorun

yalcinalgebra

Kayıtlı Üye
03-Afyonkarahisar
Merhaba,
Bende 2013 clio4 1.2 16v var. rolentide egzoz da baya bir titreme var , gaza basınca kesiliyor ama rolentide baya titriyor , araç LPG'li , geçen gün akü bitti takviye yaptım , afr ayarı bozulmuş müdür ? veya ne gibi bir problem olabilir, bir kaç yerde buji kablosu ile alakalı olabilir diye okudum bilgisi olan varsa yardım edebilirmi
Merhaba.Aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildiniz mi