clio 2 dizel alıcam... kullananlar, bilenler, görenler, duyanlar

maranel84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kafam karıştı iyice valla : ) dizeller benzin+lpg lerden pahalı tabi ama donanım olarak daha iyi oluyorlar. dizele vereceğim paranın daha altında bir paraya daha az km'li lpg li bir araç bulabilirim hemde donanımı daha iyi olan... privealge onları beğeniyorum ama onlarda tuzlu biraz... tüplüde her tarafa giremiyo falan acaba sıkıntı olurmu diorum bazen bide güvenli bulmuyorum tüplüyü :(... onların yakıt tüketimi nasıl acaba. km'de 35-36 kuruş falan diye biliyorum... ama sanırım lpg,de daha sorunsuz off valla kafam karıştı :soryyy

maranel84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence lpg li az km li bir clio bulun. Dizel başağrısı yapar :)

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

haksızda değilsin bazı arkadaşlarım var lpg kullanıyo şimdiki aklım olsa dizel alırım diyorlar. bazı arkadaşlarımda dizel sıkıntı lpg al kafan rahat olsun diyorlar şaşırdım kaldım :/

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
130 binde temiz bulursan al 150 160 ın üstüne çıkma yanlız km inmiş mi inemmiş mi ona da baktır servis kayıtlarından kaç km de girmiş diye 130 140 normal km ama üstüne çıkarsan kafan rahat etmez bayağı baktır dizel aracın bakımları ağır olur çünkü bir enjektör serviste 2500 lira biz 140 binde almıştık eski clio symbolümüzü 190 bine kadar bindik bakımlarını zamanında yaptırınca sıkıntı çıkarmıyor

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir de dizel lpg seçimi yaparken yıllık kaç km yağacağını da göz önünde buşundur 10 bini geçmem dersen lpg li al 10 bin ve üstü dersen dizel ;)

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haksızda değilsin bazı arkadaşlarım var lpg kullanıyo şimdiki aklım olsa dizel alırım diyorlar. bazı arkadaşlarımda dizel sıkıntı lpg al kafan rahat olsun diyorlar şaşırdım kaldım :/

Benim aracın 1.6 16v lpg de şehiriçi 25 kurus yakıyor. Lpg 2,79/lt. Sürekli hesap yaparım hep km sifirlarim. 35 kuruş yakan lpg li clionun ayarı kaciktir

maranel84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir de dizel lpg seçimi yaparken yıllık kaç km yağacağını da göz önünde buşundur 10 bini geçmem dersen lpg li al 10 bin ve üstü dersen dizel ;)

baki kardeş hesap ettim 10 bini rahat geçiyorum 15 bin falan oluyor yani zaten hergün işe gidip geleceğim yol 50 km,ye yakın 45 falan... ee bunun cumartesi pazarı var yeni evliyiz valla geçerim gibi gelio 10 bini rahat : ) sorunsuz dizel bulmam lazım :///

maranel84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracın 1.6 16v lpg de şehiriçi 25 kurus yakıyor. Lpg 2,79/lt. Sürekli hesap yaparım hep km sifirlarim. 35 kuruş yakan lpg li clionun ayarı kaciktir

:!! şehir içi 25 kuruşmu yiyor 1.6 16v clio 2 :S valla iyiymiş o zaman barış senin araba cidden... ben çok performans arayan biri değilim benim için önemli olan biraz güvenli olması sürüşünün rahat olması birde yakıt olayı clio 2 bunun için biçilmiş kaftan

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:!! şehir içi 25 kuruşmu yiyor 1.6 16v clio 2 :S valla iyiymiş o zaman barış senin araba cidden... ben çok performans arayan biri değilim benim için önemli olan biraz güvenli olması sürüşÃ¼nün rahat olması birde yakıt olayı clio 2 bunun için biçilmiş kaftan

Aracim k4m megane motorlu. Motor guclu olduğu icin kasayı rahat taşıyor ve az yakıyor. Temizini bulursanız tavsiye ederim clio 1.6 16v dynamique olarak geciyor bizim arabalar. İnternetten inceleyebilirsiniz. Clio 2 nin En ust donanimlisidir full araclardır.

Son düzenleme:

maranel84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim k4m megane motorlu. Motor güçlü olduğu için kasayı rahat taşıyor ve az yakıyor. Temizini bulursanız tavsiye ederim clio 1.6 16v dynamique olarak geçiyor bizim arabalar. İnternetten inceleyebilirsiniz. Clio 2 nin En üst donanimlisidir full araçlardır.

sağol barış bu versiyonuda listeme aldım incelicem dediğin mantıklı kasayı rahat taşıyorsa az yiyodur...