clio 2 dizel alıcam... kullananlar, bilenler, görenler, duyanlar

Yasin19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 yıldır clio 2004 dızel kullanıcısıyım. Aracı 108.000 de diye aldım. Sonradan anladım ki araç 267.000 de. Bu arabaya Motor turbo pompa ne varsa degıstırdım. İlk arabamdı acemılıgıme geldı. Alırken kılometresıne baktır. Servıse gıt 100-200 ver baksınlar. Ama şöyle bısey de var. Enısteme 1.3 mjet lınea aldık. Servıse de baktırdık kılometresı falan orıjınal. Daha 110.000 de araç. Ona da motor yaptırdık. Bıraz da şans işi bu. Bunları yaşayan bırı olarak Her zaman dizel arabayı tek gecerım. İnsanlarda şu var. Araba aldım masraf cıkarmadı cok ıyı araç der. Bazıları da en ufak sorun da satmaya kalkısır .Araba bu abi bakacaksın.Bakarsan arabaya hondası renaultu fıatı olmaz. Mıllet dizele sorunlu bakar aslında dızel sorunsuz araçtır. ınsanlar dızel arabayı kullanmayı bılmıyolar gercekten hor kullanıyolar. Sonra şu sorun cıktı bu sorun cıktı. Sonuc olarak Clio dizelın temızını bulun. Temız derken km sı 100.000 lerde olabılır ama yagı zamanında degıstırmemıstır. Şahsın da guvenılır olduguna bakın. Bunları yaparsanız sorunsuz araç almıs olursunuz.