Clio 2 hb Cam Filmi hakkında yardım

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
karar senin abi sakın cevirmeye girme akşamları 1 numara bile olsa gece karartıyor yaptırırsan cevirmeye yaklaşmadan iç ışıklardan biri yak

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
karar senin abi sakın cevirmeye girme akşamları 1 numara bile olsa gece karartıyor yaptırırsan cevirmeye yaklaşmadan iç ışıklardan biri yak
O gün gelsin bakalım senin dediğin aynalı olana bir bakarım varsa.. Ön cama aynalı veya açık siyah. Arkalar koyu siyah komple

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
askerde sivil araç kullanıyordum yeni megane 2 miz gelmişti direk gittik film çekilecek dediler adama numara değil kömür karası yap dedim 2 saat sonra tekrar gitti geceleri arkadakinin farını görmüyordk resmen :) hep içimde uhte kaldı

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
askerde sivil araç kullanıyordum yeni megane 2 miz gelmişti direk gittik film çekilecek dediler adama numara değil kömür karası yap dedim 2 saat sonra tekrar gitti geceleri arkadakinin farını görmüyordk resmen :) hep içimde uhte kaldı
Yok cnm o kadar kömür karası yaptırmam.. Senin arabanın arka camlar gibi seviyorum. Birde bazı filmler ne kadar koyu olursa olsun içerden sanki film yokmuş gibi duruyormuş.. Mesela bürolarda falan var bizim burda. Öyle bişey araştırcam

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim camlar öyle abi :) içerden bakınca arkadaşlar sen film çektirmedinmi diye soruyorlar.. ama genede bir koyuluk var

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen hiç kafanı bulandırma abi ikizler iyidir adı sanı duyulmuştur git konuş orayla yaptır biz konuştukca bu olay dahada çafçaflanacak :) sen hiç karar veremiyeceksin sadece ön camı çevirmeler için bir daha düşün derim aynalı seffaf bulursan yaptır ..

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R9 spring marka aracıma yaptırmıştım geçen yıl.arka yolcu camları kapalıyken bosluk falan görünmüyorqw ama açıldıgında kenarlar açık. bi ara resminide çekerim daha anlaşılır olması için:sinirli.camı sökemediği için camın şekli itibariyle bu şekilde yapılıyor:soru.çoğu araçta bu şekilde gördüm.arka camda ise benim aracımınkini komple yerinden cıkarıp:asabi rahat biyerde tek parça halinde yapmıştı.arka camı kıracak diye çok kokmuştum:( ama gayet başarılı iş çıkarmıştı.:eyv

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
R9 spring marka aracıma yaptırmıştım geçen yıl.arka yolcu camları kapalıyken bosluk falan görünmüyorqw ama açıldıgında kenarlar açık. bi ara resminide çekerim daha anlaşılır olması için:sinirli.camı sökemediği için camın şekli itibariyle bu şekilde yapılıyor:soru.çoğu araçta bu şekilde gördüm.arka camda ise benim aracımınkini komple yerinden cıkarıp:asabi rahat biyerde tek parça halinde yapmıştı.arka camı kıracak diye çok kokmuştum:( ama gayet başarılı iş çıkarmıştı.:eyv
İşte bende öyle bir durum yaşadım birdaha öyle yaptırmam çok kötü görüntüsü var film yetmemiş gibi. Söküp yaptırcaz o zmn.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Film çektirdikten sonra denk gelirsek ilk arka camlara bakıcam eğer olmadıysa ilk soracağım soru abi filmmi yetmedi olacak :)

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte bende öyle bir durum yaşadım birdaha öyle yaptırmam çok kötü görüntüsü var film yetmemiş gibi. Söküp yaptırcaz o zmn.

gerçekten öyle heves edip özenerek yaptırıyorsun yetmemiş gibi görünüyor:sinirli birazda işlerine gelmiyor.kapandıgında gözükmediği içinde önemsemiyorlar.:loll.başında durulursa yaparlar diye umuyorum.ben ara ara gelip kontrol ediyordum.hiç dikkatimi çekmemişti.:soru