Clio 2 hb Cam Filmi hakkında yardım

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hadi hayırlısı olsun abi güle güle kullan arka camları istediğin gibi yaptılarmı
Evet durumu anlattım. Camdan dolayı öyle oluyormuş ince işçilik yapıcaz mümkün olduğunca az boşluk kalcak dediler.. Ön cam ve arka cam tek parça olcak dedim ve öyle oldu.. Pazar günüde kapı direkleri siyah yapılcak..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
içine sindiyse sorun yok abi kapıları parlakmı matmı yaptırıcaksın

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
içine sindiyse sorun yok abi kapıları parlakmı matmı yaptırıcaksın
Arka kapı camını açtılar gösterdiler baktım sıfıra sfır olmuş gibi yani öyle 1 parmak film yetmemiş gibi görüntü olmadı.. Tam istediğim siyah tonunu yakaladım..kapı direkleri pazar günü mat siyah yaptırcam.parlak siyah soyulma yapıyor sonra

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aklında olsun benim arabada beyaz kapıları piano black kaplamışlar mattan daha hoş durmuş ama tabi tamamlayan aynı parlaklıkta tampon felanda var

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aklında olsun benim arabada beyaz kapıları piano black kaplamışlar mattan daha hoş durmuş ama tabi tamamlayan aynı parlaklıkta tampon felanda var
Clio 4 olsa piano black yaptırırdımda, clio 2 ye gidermi gitmezmi ilerde güneşten soyulurmu parlaklığı kaybedermi bilemem.. Mat siyah daha orjinal gidecek gibi arabaya.. Pazar günü bakıcaz artık bugün çok yoğundu pazarda yoğun olursa pazartesine kalacak..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi hayırlı olsun şimdiden

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam abi hayırlı olsun şimdiden
Sağol sağol hallettik sonunda tam zamanında gitmişim benden sonra 3 araba geldi sıraya.. Ben istediğim tonu yakaladım kafam rahat. Yalnız aynasızlarla sorun çıkabilir çevirmelerde.. Ön camda film olunca çok sportif durdu yalnız.. Sıra spoiler marşpiyel sonrası jant lastik..

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi gece çevirmeye girersen daha yaklaşırken hemen içerdeki lambayı yak :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi gece çevirmeye girersen daha yaklaşırken hemen içerdeki lambayı yak :)
Tamam sağol öyle yapıcaz artık.. Başka araba vardı 1 no yaptırdı valla yazık dedim film varmı yokmu belli değil hiç film yaptırmamış gibi dedim verdiğin paraya yazık..