Clio 3 bakım fiyatları neden çok yüksek ?

ertuğrul güler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vdf kredi faizi 0.69 ben clioyu alırken 0.99 a aldım az önce tekrar baktım reno 0.69 ww 0.69 ikiside aynı oran opelde 0.79 su anda doğuş servisleri aşırı pahalı derken neye göre pahalı renaulttan ucuz mesela ? az önce dediğim gibi adam poloya 380 tl bakım parası veriyor pahalı diyor bilmiyorki bakımın renoda 500 tl olduğunu ?
sıfır ve 2.el faizleri farklılık gösteriyor demekki mesela VDF ikinci elde 25.000 tl 24 ay krediye %11.88 faiz alıyor. servisin pahalı olduğunu söylemem sadece bakım olarak değil 2011 yılında önden ufak bir kaza yapan polonun tamir edildikten sonraki faturasını gördüğümde şok olmuştum değişen her civata ve somuna dahi 5-15 tl arasında ücret kesilmişti ve 11.070 tl tamirat ücreti alındı. sizin 365 tl dediğiniz bakıma dahil olan parçalar neler mesela bu bahsettiğim benzinli poloya serviste 350 tl gibi bir fiyat çıkarıldığı için garantisinin bozulması göze alındı ve özel serviste yaptırıldı bakımları

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sıfır ve 2.el faizleri farklılık gösteriyor demekki mesela VDF ikinci elde 25.000 tl 24 ay krediye %11.88 faiz alıyor. servisin pahalı olduğunu söylemem sadece bakım olarak değil 2011 yılında önden ufak bir kaza yapan polonun tamir edildikten sonraki faturasını gördüğümde şok olmuştum değişen her civata ve somuna dahi 5-15 tl arasında ücret kesilmişti ve 11.070 tl tamirat ücreti alındı. sizin 365 tl dediğiniz bakıma dahil olan parçalar neler mesela bu bahsettiğim benzinli poloya serviste 350 tl gibi bir fiyat çıkarıldığı için garantisinin bozulması göze alındı ve özel serviste yaptırıldı bakımları
az önce arkadaşlardan aldığım fiyatlar :ford focus TDCi 45 bin bakımı yağ ve tüm filtreler 350 tl.... ww passat 1.6 TDI 15.000 km bakımı 369 TL...
Astra J dizel 15000 bakımını 430 tl ve artık yorum yapmama gerek kalmadı artık her sey ortada

tabiki her markada 2.el faizi fazladır

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
VW Golf 7 Diesel Mi Olacak Peki

yagizgokmen

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
bende aşağı yukarı bakımları o fiyatlara yaptırıyorum yalnız şöyle bişey var diğer bahsetiğiniz araçlar bizim gibi 20.000 km de bir bakıma gitmiyor bizde o yönden avantajlıyız

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Sizin Clio Benzinli Degil Ama Degil Mi Bakim Fiyati Dizel Olan VW İle Kiyas Yapmak Lazim Ki Bakim Araligi Da Onemli Bu Karsilastirmada Biri 20.000 Km İken Digeri 15.000 Olmasin

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizin Clio Benzinli Degil Ama Degil Mi Bakim Fiyati Dizel Olan VW İle Kiyas Yapmak Lazim Ki Bakim Araligi Da Onemli Bu Karsilastirmada Biri 20.000 Km İken Digeri 15.000 Olmasin

aracım dizel yukarıda yazdıklarım tüm araçlarda dizel tek fark onlar 15.000 kmde .....bizimki 20.000 ama bahsettiğim gibi parça fiyatlarıda pahalı mesela opele göre

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yılda bir gidiyorum hiç kilometreyi doldurmak nasip olmadı bundan dolayı bu yaz son kez yetkili serviste girip sonra dışarıya dönecem fluence ikinci yıl bakımına 560 TL ödemiştim.

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben yılda bir gidiyorum hiç kilometreyi doldurmak nasip olmadı bundan dolayı bu yaz son kez yetkili serviste girip sonra dışarıya dönecem fluence ikinci yıl bakımına 560 TL ödemiştim.

bende aynı sekilde 28 .000 kmde şu an araç ama 2 yılı doldu bende o yüzden gittim fatura su an elimde( polen filtresi.hava filtresi karter tapa contası mazot filtresi.yağ filtresi ve 5w40 yağ) sizce bu malzemeler 500 tl edermi ??????????? kendimi keriz gibi hissediyorum

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende aynı sekilde 28 .000 kmde şu an araç ama 2 yılı doldu bende o yüzden gittim fatura su an elimde( polen filtresi.hava filtresi karter tapa contası mazot filtresi.yağ filtresi ve 5w40 yağ) sizce bu malzemeler 500 tl edermi ??????????? kendimi keriz gibi hissediyorum

benim aracımda da aynı malzemeler değişmişti