Clio 3 bakım fiyatları neden çok yüksek ?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Fatih Bey 460 Tl Tutmus Bakiminiz HR 0876 Plaka Degil Mi

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun aracımın 2. yıl bakımı yaptırdım sadece bakım 480 tl ön balata 125 tl toplam 605 tl.......ww polonun 365tl bakımı tutuyor golf ün bile bakımı 470 tl değil Renault neden bu kadar pahalı özellikle balatada fiyata şaştım kaldım ?
bende aynı durumdan şikayetçiyim...haklısınız...

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fatih Bey 460 Tl Tutmus Bakiminiz HR 0876 Plaka Degil Mi

doğru 40.000km bakım için yıllık bakıma 2 aydan fazla olmasına rağmen km de 28.000 olmasına rağmen 1 aylık süreç için %20 indirime denk getirdim.buradaki sorun bireysel değil yıllık bakımı 11. aya denk gelen vatandaş ne yapsın veya 10 gün önce gitseydim sonuçta bu rakamı vericektim... sorun şu ki aynı klasman da olan veya daha üst sınıf bir araçtan nasıl olurda bakım maliyeti ve yedek parça fiyatı yüksek olur demek istediğim bu amacım kimseyi karalamak değil yanlış anlaşılmasın anladığım kadarıyla bunu zaten kimse sorgulalamış denklem şu olmalı (ucuz araba=yüksek bakım maliyeti ve yedek parça )

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
doğru 40.000km bakım için yıllık bakıma 2 aydan fazla olmasına rağmen km de 28.000 olmasına rağmen 1 aylık süreç için %20 indirime denk getirdim.buradaki sorun bireysel değil yıllık bakımı 11. aya denk gelen vatandaş ne yapsın veya 10 gün önce gitseydim sonuçta bu rakamı vericektim... sorun şu ki aynı klasman da olan veya daha üst sınıf bir araçtan nasıl olurda bakım maliyeti ve yedek parça fiyatı yüksek olur demek istediğim bu amacım kimseyi karalamak değil yanlış anlaşılmasın anladığım kadarıyla bunu zaten kimse sorgulalamış denklem şu olmalı (ucuz araba=yüksek bakım maliyeti ve yedek parça )
Servisten Bakimla Alakali Aradiklarinda Da Sikayetinizi Dile Getirin
Ben De Sizin Gibi Renault Araca Sahip Siradan Biriyim Ve Arastirinca Arti Ve Eksileride Hesaplayinca Ortaya Cikardigim Sonuc Renault Diger Marka Ve Modellerdende Zamanimda Arac Satin Almis Biri Olarak Yaziyorum Amacim Renault Fanatikligi Yapmak Degil Yanlis Anlamayin