Clio 3 cam açma düğmesi led aydinlatma

nedim83

Nedim Şişmanoğlu, Clio 3 Extreme
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi yanıyorda pek belli olmuyor, ben led değişimi yaparken açıp bizzat baktım yanıp yanmadığına yanıyor ama inanılmaz az yanıyor
direk ledi kestim smd led koydum şuan canavar gibi yanıyor

aracınız extreme mi? executive mi?

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracınız extreme mi? executive mi?

expression modeli

nhuw.jpg

nedim83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin araç üst paket olduğu için ledler çok kısık da olsa yanıyordur diye tahmin ediyorum. benim araç ara peket olduğu için tesisat namına birşey yok.allahtan torpido ve bagaj aydınlatmam var.

Vodka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrikli ayna kumandasında aydınlatma var mı sizde arkadaşlar eğer varsa benimkiler yanmıyor :D

nedim83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
elektrikli aynada, cam düğmelerindeki gibi şeffaf bir kısım yok..söktüğümüzde ona da led uyduralım dedik ama ledin aydınlatması dışarı yansımaz.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla cok ince bir ayrıntı helal olsun elınıze saglık. bu tarz bi uygulama yaparken bende arabayı sokene kadar sıkıntı yok elektrık kısmına gelınce işi batırabilirim :)) peder anlıyor bu tür işlerden onada söyleyincede " la get oğlum, hee onla uğraşıcam bide" gibi karşılıklar alabiliyorum :))

hehe hehe hehe bütün babalar aynı mıdır yaa? :D hadi abi onu geçç arabaya lazım olan şeylerden alalım diyorum ona da yanaşmıyor :D ses geliyo arabadan servise ne zaman gidicem diyo hehe sis farı diyorum eskiden sis farımı vardı diyo doğru dürüst aydınlatmıyodu bile Allah a emanet gidiyoduk diyo hehe hehe hehe

Vodka

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elektrikli ayna düğmesindeki beyaz işaretler şeffaf değilmiki ?

nedim83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır beyaz boya

Ahmet Mert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe hehe hehe bütün babalar aynı mıdır yaa? :D hadi abi onu geçç arabaya lazım olan şeylerden alalım diyorum ona da yanaşmıyor :D ses geliyo arabadan servise ne zaman gidicem diyo hehe sis farı diyorum eskiden sis farımı vardı diyo doğru dürüst aydınlatmıyodu bile Allah a emanet gidiyoduk diyo hehe hehe hehe

sorma abi ya :D geçenlerde "baba vites topuzunu değiştiricem" dedim adam diyoki vitesin nesi var :dd eskiler pek anlamıyor abi bu işlerden. heleki babanız eski dozer operatörüyse arabanın motoru ve yürüründen başka hiçbir şeyiyle ilgilenmiyor :))

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sorma abi ya :D geçenlerde "baba vites topuzunu değiştiricem" dedim adam diyoki vitesin nesi var :dd eskiler pek anlamıyor abi bu işlerden. heleki babanız eski dozer operatörüyse arabanın motoru ve yürüründen başka hiçbir şeyiyle ilgilenmiyor :))

hehe hehe hehe vallahi billahi ya :D temizlik hakkında da hiç bir şey bilmiyor ben arabayı görmediğim için bi şey yapamıyorum bi araba yıkayışı var alt marşpiyel yıkandıktan sonra hala çamur içinde hehe hehe gereksiz yerlere su tutuyor :D

dozer operatörü değil ama eski kamyonculardan hehe hehe