Clio 3 dci yakıt

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahh be kardeşim senin arabada var bi sıkıntı daha öncede konşmştk :) ben şuan 5.9 yakıyorum oda havalar soğudu diye :)
valla anlayamadım yarın servisede sorucam 6,6 fazla gerçekten ama 45 kuruş yakan benzinli accentten sonra çok koymuyo :)

yiclio

Enes CEYLAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Giresunda oturduğun mahallenin yeri günlük yaptığın km her gün inip çıktığın rakım ve gaza bazma şiddetin önemli
6,6ile 5,9 arasındaki fark bu etkenlerden kaynaklanabilir.

5,9 lt yazan arkadaşım benim arabamda 5,9 yakıyor o zaman senin tüketiminde fazla diyemezmiyiz.
fazla gaza yüklendiğim yok aslında ama kısa mesafe ve soğuk motor ikilisinden kaynaklanabilir diye düşünüyorum :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.9-5.2 arası değişiyor ama havalar soğudu artık yükselmesi normal...

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Giresunda oturduğun mahallenin yeri günlük yaptığın km her gün inip çıktığın rakım ve gaza bazma şiddetin önemli
6,6ile 5,9 arasındaki fark bu etkenlerden kaynaklanabilir.

5,9 lt yazan arkadaşım benim arabamda 5,9 yakıyor o zaman senin tüketiminde fazla diyemezmiyiz.

dün baskı balata debriyaj merkezi artı 10 bin bakımı yaptırdım direk 0 ladım bi ara yoğun trafiğie girdim 6.4 falan oldu ama eve geldiğimde 5.5 di ;) ki rahat bi 3-4 km rampa yukarı tapa gaz gittim arabayı denemek için onu yapmasaydım rahat 5.2 lere çekerdim eve geldiğimde :D yani demek istediğim baskı balatam bitikti ve çok yakıyordum şuan çok güzel aşırı memnunum :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bu kullanımdan kaynaklanan bişi benim ki de 7 lt yakıyo :) en az 6.9 gördüm... babam kullanırsa eminm bu değer 5,5 e düşer sorun kısa mesafede gaza yüklenmekten kaynaklanıyo arabayı ne kadar atack kullanırsan yakıt o kadar artıyo bence bi sorun yoktur varsa bnim kinde vardır :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
He bu arada bende coupe varken 10 lt den aşağı düşmedi mertinki dizel gibi maşallah :D kullanıcıdan kaynaklanıyo bunlar