Clio-3 Faz-2 Executive Cam Açma Butonlarında Led Yanmaması.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal olsun size ,taktınız kafaya ve yaptınız , bu işlemler ne kadara mal oldu yaptırmak isteyen arkadaşlara fikir olur.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 metre kablo ve 7 adet kablo bacağı jakların içindeki pimlere lehimsiz geçme yapmak için. Toplamda maliyeti 10 TL. Şimdi ben burda biryerlere birşeyler diyeceğim ama neyse. Sizler anladınız:) Maliyet kısma politikası 5 metre kabloyu çok görmüş anlaşılan Türklere.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar şu iki gündür epey bir yoruldum ama aracın heryerini özenle söküp çok titiz bir işçilik icra ettim. Hiç içim acımadı çünkü arabamın canını yakmadım. Sevgili arkdaşlar inanın ledleri yanmayan modeller için konuşuyorum görüntü güzelliği artıyor. Şimdi bu aracı satmaya kalk 300 tl fark atar çünkü ledleri yanıyor.:) Tabi bundan sonra aracı ver al sana Toyota verseler almam:) Çünkü kafamda tasarladığım tüm proje hayata geçti. :)

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi ne mutlu sana

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün bir evo tokatladım. Ben bile şaştım. Sanırım dizeldi çünkü sesi biraz gürültülüydü. Topçulardan feribottan çıktıktan sonra Bursaya doğru gelirken Yalova'dan Orhangazi'ye giden bayırda evo ile yarıştık. Tek kelime diyorum dci motor yok böyle bir performans. Turboşarjerden gelen ıslık sesi çok tahrik edici. Fiat'ı al aşağıya ettikten sonra tekrar sürat düşerek anlığı 4.8 lere düşürerek yola devam ettim. :)Cidden makine çok güçlü ve sessiz benzinli gibi sessiz çalışmaya başladı benim dizel bu aralar:) Maşallah.

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi evo dedin bende bismillah dedim megersem puntoymuş :D dedim noluruz ya clio ve evo hehehehehehe
Dün bir evo tokatladım. Ben bile şaştım. Sanırım dizeldi çünkü sesi biraz gürültülüydü. Topçulardan feribottan çıktıktan sonra Bursaya doğru gelirken Yalova'dan Orhangazi'ye giden bayırda evo ile yarıştık. Tek kelime diyorum dci motor yok böyle bir performans. Turboşarjerden gelen ıslık sesi çok tahrik edici. Fiat'ı al aşağıya ettikten sonra tekrar sürat düşerek anlığı 4.8 lere düşürerek yola devam ettim. :)Cidden makine çok güçlü ve sessiz benzinli gibi sessiz çalışmaya başladı benim dizel bu aralar:) Maşallah.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili çok değerli arkadaşlarım. Ledlerin yanması ile ilgili çalışmamı geçenlerde sona erdirmiştim. Ve şimdi resimlerini çekip sizlerle paylaştım. Gece çekimi olduğu için makinemde pek kifayetli olmadığından sizlerinde anlayacağı bir biçimde resimlemelerimi yaptım. Dikkat ederseniz beş nolu resimde flaşlı gece modu çekimi yaptım ve ledlerin yandığı belli oluyor. Zaten ledlerin yandığı renk olarak turuncu gibi ve kaymış gözüküyor. İki nolu resim ön sağ kapı flaşlı ama ledin yandığı belli olmuyor ama yanıyor:). Bir ve dört nolu resimler sol kapı genel kontrol grubu ledlerin yandığı görülüyor ve çocuk kilidi kapalı, zaten çocuk kilidini devreye alınca içindeki kırmızı lamba zaten yanıyor. Arka kapıları çekmedim. Aynı onlarda yanıyor. Üç nolu resim sağ ön kapı ledin yandığı belli oluyor. Ama malum etraftakiler yanlış anlamasın diye sadece önü çektim. Mahalle sakinleri kim bu d...i demesin diye önleri çektim:)

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eline sağlık Sezgin sonunda başardın...:eyv
Yanlız ledleride beyaz yapsaydın daha şık olurdu...

TÜRKMEN

Yekta Tolga TÜRKMEN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen abiya bu turunculardan sıkılmadınız mı?bence oluru varsa beyaza çevir süper olur

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Zaten içindeki ledler orjinal hiç ellemedim. Orjinal neyse o olsun.:)