Clio-3 Faz-2 Executive Cam Açma Butonlarında Led Yanmaması.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam sevgili Apsuvai ben nazikçe bir çalışma yapıp gene paylaşımlarımı siz değerli arkadaşlarıma burdan yapacağım. Sizlerinde bu konu ile ilgili değerli bilgileriniz olursa burdan paylaşalım. Sonuçta sıfır otomobil alan bir kaç arkadaşımız daha var.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
speedmann-Halil'in aracında canlı olarak gördüm yanmadığını,gece karanlığında düğmeleri bulmak alışkanlık istiyor...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu olayı çözeceğim. Eğer durum beyinlik bir hadise ise zaten yapılabilecek hiçbir şey yok. Ama uçlar ara bağlantı kutusu tarafında boşta ise sigorta panelinden hat çekebilme imkanım var.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
speedmann-Halil'in aracında canlı olarak gördüm yanmadığını,gece karanlığında düğmeleri bulmak alışkanlık istiyor...

bir rivayete göre bu düğmeleri arayan bir söfer anca safak söktükten sonra bulabilmişhehe

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir rivayete göre bu düğmeleri arayan bir söfer anca safak söktükten sonra bulabilmişhehe
Kimmiş o merak ettim...:D
Aslında biraz dikkatle alışılmayacak bişey değil ama böyle küçük ayrıntıları atlamaları çok ayıp...

Usta bu arada senin sistem off olmuş çif taraflı bantların dandikmiş düşmüş iki tarafta...:D

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlarım. Otomobilimin sol kapı kartonunu nazikçe çıkartıp tüm hattı ölçeceğim. Sanırım bu işi çözebileceğimi umuyorum.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
K

Usta bu arada senin sistem off olmuş çif taraflı bantların dandikmiş düşmüş iki tarafta...:D

30 kere yerini değiştirdik kardeşim,düşmesi normaldir...:D

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Çözeriz bir ara geldiğinde...:eyv

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Halil abi geceleri parlayan fosforlu boyalardan sürsün biraz oralara hehe