Clio-3 Faz-2 Executive Cam Açma Butonlarında Led Yanmaması.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili arkadaşlar led lere akım verdikten sonra ne anlamı var ki bu işin. Sevgili bir aracın ne kadar maliyetli olması yada ne segmenti olup olmaması tartışma konusu olmamalı bence. Herkesin gücü bir laguna yada c veyahutd segmenti araç almaya yetmeyebilir. Lakin ben b segmenti aracımdan çok memnunum ve ikinci el toyota almaktan vazgeçtim. Çünkü clio grand tur executive rahatlıkla her konuda bu özelliklerin hepsini ayrı kulvarda bir araç ile olsa sunuyor. Şimdi bir ledin yanmaması özellik olmamalı değilmi. Gündüz farı dediğiniz konu sol park çubuğunu ilk kademe döndürdüğünüzde yanan çok şiddetli olmayan farmı. Ben sol kontrol çubuğunu bir kademe çevirince benim ufak farım yanıyor. Gece bazen aracı park ederken kimse rahatsız olmasın diye gündüz farıyla yanaşıyorum. Sizin dediğiniz gündüz farı bumu. Oda azda olsa önümü görmemi sağlıyor.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gündüz farı kontağı açtığın anda otomatik olarak yanan,farları devreye aldığın zaman sönen bir far.Senin yaktığın park lambası oluyor...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik far devrede iken zaten hava aydınlıkken yanmazki. Bu clio-3 lerde olması gerekipte olmayan bir özellikmi?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Avrupada standart bu donanım...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi bu hangi markalarda var. Sanırım diğer markalarda vardır birtek renoda yoktur.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sezgin aracın hiç bir özelliğini incelemedim daha ama aracın özelliklerine bak orda yazar, ben geçen akşam arabayı çalıştırdım direk farlar falan yandı kolu çevirmeden, Usta senin dediğin bu mu?

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik far sensörünü devrede bıraktığın için yandı. Bendede oluyor. Ustanın dediği gündüzde kendiliğinden yanabiliyormuş. Motor kapağı konusunda varmı size söylenen bir masal:) Bir başka duyumda araçların ağırlıklarını azaltmak için diyorlar. At atabilirsen hesabı:)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olmayan şeylerin peşinde koşmaya gerek 2010 modellerde olan ama bizde olmayanların peşinde koşmamız lazım...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim araçların donanımları aynı modellerde aynı ama 2010 da olan modeller ve daha önceleri malesefe daha donanımlı. Acaba tek renomu yapıyor bu maliyet kısma işini.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Renault bunu sıklıkla yapıyor maalesef,bizim Kangoo şimdi çıkanlardan daha donanımlı...