Clio-3 Faz-2 Executive Cam Açma Butonlarında Led Yanmaması.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok sevgili arkadşlar çok mühim bir konu değil. Aracımdan çok memnunum ama genede neden yanmadığını öğrenmek istiyorum sadece bu.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yok sevgili arkadşlar çok mühim bir konu değil. Aracımdan çok memnunum ama genede neden yanmadığını öğrenmek istiyorum sadece bu.

Aracinizda Bir Yetkili Servise Başvurdunuz Mu Bu Konuylan Alakali Yada Renault Resmi Veb Siteden Probleminizi Mail Kanaliyla Bildirdiniz Mi ?

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin verdiği bilgi bu modeller bu biçimde geliyor dedi. Yapacak hiçbir şeyimiz yok dediler.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben onlara maille yazdım klasik cevap geldi özellik olarak aracınızda bulunmamaktadır dediler. Şimdide şikayet yazısı yazdım genel müdürlüğe Üsküdar'daki müdürlüğe. Bakalım ne cevap gelcek.

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle kusra bakmayın aranıza yeni katıldım ama konu açmadım cevap atmak istedim google.com da ararken buldum dediğiniz gibi ben de aracı alalı 10 gün olmadı daha clio 3 hb exexutive 1.5 dci aynı sorun bendede var sasırdık açıkçası neden yanmıyor diye fakat kurcalamadık acaba tusu falan mı var diye baya aradım ama sonuç yok bi yerede götürmedim daha yeni diye sanırım fabrikasyon olarak böyle bir sorun var bi çözüm bulursanız bende yaptırmak isterim burdan takip ederim sizi iyi günler

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bu konu önemli buna nasıl bir çözüm getireceğiz. İçinde led vayahut ampül olan bir buton neden gece parklar açıkken yanmaz.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
mym@renault.com.tr adresine mail göndermenizi tavsiye ederim...:eyv

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maiden çok ben size direk adrese yazı gödnermenizi tavsiye ederim. Çünkü söz uçar yazı kalır.
.