Clio-3 Faz-2 Grand Tour 1.5 85 Bg. Dci.

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani demek istediğim kemeri sökünce elimle tutamayacak kadar çok sert bir biçimde geri sarmıyor benim biraz elle yardımcı olmam gerekiyor sonra zaten kemerin dağınıklığı düzelince kendiliğinden sarıyor. Acaba kendi pimpirikliğimdenmi kaynaklanıyor?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Pimpiriklenme Sezgin,birşey yoktur onda...:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sezgin pimpiriklenme hemen sen ellemesende o yerine gider 1-2 saniye sonra, arabanın üzerine düşme bu kadar...:D

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın abi:) Birde bir sorum olacak geçenlerde otomobilimi yıkarken birşey fark ettim. Bilmem sizlerdede varmı ön farları camsille silerken içinden sanki çok ufak su lekeri olmuş gibi me geldi. Sildim ama geçmedi sanırım içerden neden oluyor bu kronikmi acaba?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Haklısın abi:) Birde bir sorum olacak geçenlerde otomobilimi yıkarken birşey fark ettim. Bilmem sizlerdede varmı ön farları camsille silerken içinden sanki çok ufak su lekeri olmuş gibi me geldi. Sildim ama geçmedi sanırım içerden neden oluyor bu kronikmi acaba?

Eyvah eyvah...

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani çok dikkatki bakınca görünüyor güneşten kurumuş su lekesi gibi çok az ama içinde dikkatli bakılmayınca asla belli olmuyor servise danışayımmı sizce? yoksa bu normalmi?

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Yani çok dikkatki bakınca görünüyor güneşten kurumuş su lekesi gibi çok az ama içinde dikkatli bakılmayınca asla belli olmuyor servise danışayımmı sizce? yoksa bu normalmi?

Danışmanda fayda var...

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sezgin sen sat bu arabayı kurtul yoksa arabaya çok ızdırap çektireceksin sen...:D

sezgin bey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Abi servise danışıyorsun en basidinden ledlerin hala bir cevabını veremiyorlar. O yüzden siz değerli arkadaşlarımla istişare ediyorum. Farların içinde yeni yıkarken fark ettim. Halil abi dikkatli baktınmı sendede varmı bu mevzu.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Buhar lekesidir onlar...