clio 3 grandtour 1.2

Yel1990

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kabı nekadara degiştirdiniz benimkide kapalı konumdayken hafif dişari cikiyor

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli dostlar bu kapak için ne önerirsiniz sizdede böylemi duruyor ne yapayım ben arabada böyle şeylere takılıyorum bantalama mı yapayım sadece kapak değişirmi sıkıntı olmaz böyle durması da ama
Abi hiç uğraşma 1 kere doldursam en az 1-2 ay gider. Benim mesela 4-5 ay gidiyor. Her doldurduğunda kapağı bantla devam et.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kabı nekadara degiştirdiniz benimkide kapalı konumdayken hafif dişari cikiyor
50 tl gitti kabına
kendim çinden almıştım takamadım 20 tlye vereyim istersen pimini çıkarttım kendi kontağını takarsın

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah emre bi ara ısıtıp sıkıştırayım diyorum ama nasıl yaparız bakalım gerek yok gibi evet ama işte

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasislerden geçerken garç gurç gibi ses duyuyorum bu neden olur madem herşeye bakacaz bunada baktırayım

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kasislerden geçerken garç gurç gibi ses duyuyorum bu neden olur madem herşeye bakacaz bunada baktırayım

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tümsekten hızlı geçince aracın fazla yaylandığını hissediyomusun abi yoksa sadece ses mi var.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tümsekten hızlı geçince aracın fazla yaylandığını hissediyomusun abi yoksa sadece ses mi var.
sürücü olarak ön tarafda yaylanma hissetmedim ben sadece cam açıkken ses duydum bir kaç kez normal mi baktırmaka gerekmi bilemedim

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
video-1537033606.mp4.html
[video]http://dosya.co/t1jtb94ykn1o/video-1537033606.mp4.html[/video]

ilk soğukken araç böyle çalışıyor kayış sesi var gibi problem varmı biraz yol gidince bu ses yok oluyor

bu videyo izleyip ne olduu konusunda bana bilgi verebilirmisiniz acil yapılması gereken bişey varmı bu sesle alakalı olarak kayış sesi ver gibi araç soğukken yapıyor ilk çalıştırınca

Sweet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu videyo izleyip ne olduu konusunda bana bilgi verebilirmisiniz acil yapılması gereken bişey varmı bu sesle alakalı olarak kayış sesi ver gibi araç soğukken yapıyor ilk çalıştırınca
Abi ses kayış sesine benziyor ayriyetten araç tekleyerek ve dizelimsi çalışıyor saat gibi tık tık sayması lazım benzinli araba bu.