Clio 3 Piano Black Orto konsol + İç Kapı Kolları + Torpido üstü Çıta ( Resim İçerir )

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adaşım valla helal olsun sana arabayı çok güzel yaptın. Maşallah. Allah kazalardan belalardan nazarlardan korusun inşallah.

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün gidip diğer parçaları da aldım , böyle denk gelmişken kaçırırsam üzülürdüm :eyv
İşte son halimiz :silah
yMGq6M.jpg
pg5nbz.jpg
3DOz6j.jpg

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan. güzel olmuş :bravo benim clio 2012 model kapı kolları farklı? bir de o usb girişinden bende istiyorum hihi
Kapı kolları farklı derken tam olarak nasıl? benimki zaten normaldi piano blackle değiştirdim kardeşim. USB piyasada çok rahat bulunan bir ürün ve kesinlikle olması gereken bir parça :eyv

EKE86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapı kolları farklı derken tam olarak nasıl? benimki zaten normaldi piano blackle değiştirdim kardeşim. USB piyasada çok rahat bulunan bir ürün ve kesinlikle olması gereken bir parça :eyv
benim kapı kolları böyle kardeşim

ben izmir'deyim o parçayı nereden bulabilirim? yardımcı olabilirsen çok sevinirim

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan abi harika olmuş :eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim kapı kolları böyle kardeşim

ben izmir'deyim o parçayı nereden bulabilirim? yardımcı olabilirsen çok sevinirim

Hmm evet gerçekten farklıymış [emoji4] öncelikle sizin aracın o alt kısımda tesisatı varmı onu bi öğrenmeniz lazım servisten. Tesisatı varsa parçayıda internetten yada servisten temin edebilirsiniz . [emoji106]🏻

Sent from my iPhone using Tapatalk

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan abi harika olmuş :eyv

Çok sağolasın kardeşim benim. Çok iyi denk geldi gerçekten araçta ne varsa aldım hepsini , baktıkça iyiki almışım diyorum [emoji5]️night/day özel seri oldu araç [emoji4]

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla cilet gibi olmuş maşallah

EKE86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hmm evet gerçekten farklıymış [emoji4] öncelikle sizin aracın o alt kısımda tesisatı varmı onu bi öğrenmeniz lazım servisten. Tesisatı varsa parçayıda internetten yada servisten temin edebilirsiniz . [emoji106]

teşekkürler kardeşim. araştırmaya başlıyorum :))