Clio 3 Piano Black Orto konsol + İç Kapı Kolları + Torpido üstü Çıta ( Resim İçerir )

black3

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler kardeşim. araştırmaya başlıyorum :))

Uyumda sıkıntı olmaz. Ama iç kapı döşemelerini dolu olarak temin etmen gerek. Servisten almaya kalksan döşeme tablası, çekme kol bakaliti, hoparlör ızgarası gibi parçaları tek tek satın alman gerekiyor ki, bu da çok yüksek rakamlara tekabül edecektir. İzmir'deki çıkmacılardan dolu olarak denk getirebilirsen ne ala...

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyumda sıkıntı olmaz. Ama iç kapı döşemelerini dolu olarak temin etmen gerek. Servisten almaya kalksan döşeme tablası, çekme kol bakaliti, hoparlör ızgarası gibi parçaları tek tek satın alman gerekiyor ki, bu da çok yüksek rakamlara tekabül edecektir. İzmir'deki çıkmacılardan dolu olarak denk getirebilirsen ne ala...
Aynen katılıyorum , çıkmacılardan bakmak gerek , ben çıkmacıdan denk getirdim ve çok uygun bir miktara aldım herşeyi, bendeki çıkan parçalarıda adamlara verdim kısaca boya farkı verdim gibi bişi oldu :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Eline, koluna sağlık Mehmetim, güzel günlerde kazasız, belasız ve arızasız sürüşler dilerim.:eyv

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay ben bunu neden görmemişim, ellerine sağlık. Süper olmuş kardeşim. Güle güle ve sağlıkla kullan inşallah.:eyv

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

EKE86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilgi için teşekkür ederim. fakat benim aradığım sadece usb portu. kapı döşemelerinden gayet memnunum :eyv arkadaşın konusunu da dağıtmayalım. yardımcı olacak varsa özelden yazarsa sevinirim.

mehmetozert

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim eline sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Gözüm takılmışken ön tampon lipini nerden aldın ben bulamadım

PauLord61

Mehmet İNCE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim eline sağlık gerçekten çok güzel olmuş. Gözüm takılmışken ön tampon lipini nerden aldın ben bulamadım
Eyvlh kardeşim çok sağolasın, Kardeşim senin aracın kasasının orjinal komple seti var benim aldığım yerde. Lip tek olarak satılmıyor malesef. Benim araca uygun lip in seti farklı senin araca uygun lip in seti farkı kardeşim. sadece yan marşpiyelleri ortak faz 1 ve faz2 lerin.

yaşar34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş güle güle kullanın.orta konsolu kaç tl ye aldınız.