Clio 3ten 4e geçiş

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok acil araba ihtiyacınız yokken bencede biraz beklemeniz daha iyi olur en azından aracın kronik bi sıkıntısı var mı yok mu ilerki zamanlarda belli olur ayrıca aracınız bide full donanımlı clio4 ü aratmıcak özelliklerde. Aracınızı renault bayisine yok pahasına verip üstüne para koymak pek mantıklı gelmiyor banada;)
Aracımı ben temmuzda 38bin tlye almıstım ve 34e tuttular arabam 6binde 4 bin tl zararım olucak ki buda yok pahasına vermek değil temmuzdan itibaren bindigime sayıcaktım ayılık araba kiralamaya kalksam o paralara gelicek zaten bir aylıgı ve aracımın üstüne 8.500 tl para vericektimki bence çok iyi bir rakam fakat 3ü vermekten vaz geçtim daha dogrusu kıyamadım aracıma oda durucak.En kötü valideye vericem onu

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence clio3 ten clio 4e geçmeyin derim. İlla clio'nuzu satacaksanız tekrar clio almayın. Şahsen bundan sonraki aracım hani büyük konuşmayalım yinede ama Renault olması taraftarı değilim. Şu an memnunum aracımdan ama clio4 almamı gerektirecek kadar bir cazibesi yok açıkçası. Renault biraz daha geliştirmeli kendini. 2013 bir arabanın arka camları manuel ise ve oto. seçeneği yok ise daha düşünmeye bile gerek yok. Ayrıca clio4'tede opsiyonel olarak bile sunroof yok sanırım.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bende 3 ten 4 e geçecek birisiyim fakat yılbaşından sonra düşünüyorum hayırlısı olsun ama clio 4 güzel bir araç doğrudur bazı eksi yanları olabilir ama 3 ten 4 e geçmeye değer bir araç :eyv

İlker KORKMAZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar araca önce 31bin tl dediler sonra pazarlıkla 34bin tlye tuttular.Fakat arabayı vermekten vazgeçtim ben.Tutacakları fiyat tamamen aracın durumuna baglı.Birde cam konusuna gelince müşteri hizmetlerinden söylediklerine göre kasım 15ten sonra icon modellerinde 4 cam otomatik olucakmıs ama aralık ayına sarkmıs bu durum aralıkta üretilecek araçlar 4 cam otomatik gelebilirmiş

Sanki iyi fiyat vermişler aracınıza,neredeyse takaslıyor bayii arabaları,al gülüm ver gülüm .... :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence clio3 ten clio 4e geçmeyin derim. İlla clio'nuzu satacaksanız tekrar clio almayın. Şahsen bundan sonraki aracım hani büyük konuşmayalım yinede ama Renault olması taraftarı değilim. Şu an memnunum aracımdan ama clio4 almamı gerektirecek kadar bir cazibesi yok açıkçası. Renault biraz daha geliştirmeli kendini. 2013 bir arabanın arka camları manuel ise ve oto. seçeneği yok ise daha düşünmeye bile gerek yok. Ayrıca clio4'tede opsiyonel olarak bile sunroof yok sanırım.

Bu konuda bende çok kararsızım.Aracım 1.5 dci dynamic + konfor paketli bunu verip clio 4 almak mantıklımı acaba ? Esp + Asr olması dışında bu değişime değermi bunu sorgulamak lazım . Görünüş olarak clio 4 güzel kabul ediyorum ama içi bana çok çekici gelmedi mesela dokunmatik ekran bana pek hitap etmiyor.Ben daha volvo yada toyota avensis tarzı ekipmanlı dolu konsola sahip arabalardan hoşlanıyorum. Benim için en iyisi biraz daha beklemek 29.900 olanlar 2. ele düşsün o zamana bakarız hevesimi almak için :)

Son düzenleme:

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci satmadan almaya karar verdim renault yakit olarak cok basarli oldugu icin tekrar clio alicam ogrenciyim ki yakit onemli benimicin ki sunroof ssevmiyorum zaten.Lazim oldugunda peder beyin c180i aliyorum zaten cam tavan is goruyor :) arka cama gelirsek daha arabamda arkaya binen olmadi ve camlar acilmadi bu yuzden sorun etmemeye karar verdim manuel olmasini

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanki iyi fiyat vermişler aracınıza,neredeyse takaslıyor bayii arabaları,al gülüm ver gülüm .... :)
Biraz oyle oldu cunku araci temmuz ayinda aldim ve ustundeki herseyiyle vericektim bir tek tesisatimi sokucektim fakat arabayi vermekten vazgectim

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seq_v04_640x378_07.jpg

Arkadaşlar KİA Ceed tavsiye ederim .
Test sürüşü yapın . KIA - Yeni Cee'd Test Sürüşü
Clio 4 tavsiye etmiyorum

21b.jpg

Son düzenleme:

burak yener

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 bende düşünmedim degil.Ama 40 bin lira veripte arkada oturanın kuyudan su çeker gibi camı acması benı utandırır