Clio 3ten 4e geçiş

ekd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seq_v04_640x378_07.jpg

Arkadaşlar KİA Ceed tavsiye ederim .
Test sürüşü yapın . KIA - Yeni Cee'd Test Sürüşü
Clio 4 tavsiye etmiyorum

21b.jpg

Sebep?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio 4 mükemmel bir arac. neye göre mükemmel? sınıfında mükemmel tabiki! clionun sınıfını D sınıfı araçlarla kıyaslayanlar saçmalarlar. c bile değil aracın sınıfı.

arka camlara gelince almış olanların üzülmesine gerek yok. 3-4 ay sonra otomatiğe çevirebilecekler, öyle büyük bir masrafta etmicekler. hatta ben şuan bile çevirebilirim 200 civarı bir masraf çıkar.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı ben temmuzda 38bin tlye almıstım ve 34e tuttular arabam 6binde 4 bin tl zararım olucak ki buda yok pahasına vermek değil temmuzdan itibaren bindigime sayıcaktım ayılık araba kiralamaya kalksam o paralara gelicek zaten bir aylıgı ve aracımın üstüne 8.500 tl para vericektimki bence çok iyi bir rakam fakat 3ü vermekten vaz geçtim daha dogrusu kıyamadım aracıma oda durucak.En kötü valideye vericem onu

valla aracınıza 34 bin verdilerse mükemmel diyebilirim. Siz kendiniz satmaya kalksanız bu paraya zor satarsınız diye düşünüyorum. Herşeyden geçtim clio kasa değiştirdi ister istemez bizim kasaların fiyatları düşücektir. Arkadaşın biri bahsetmiş clionun tadını aldıktan sonra bende bir üst sınıf araç alma hedefindeyim mesela hiç auris sürdünüz mü 40 bin verdikten sonra 46 47 ye auris alırım . Ama ben renaultan vazgeçmem diyorsanız ona dicek sözüm yoktur :)

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla aracınıza 34 bin verdilerse mükemmel diyebilirim. Siz kendiniz satmaya kalksanız bu paraya zor satarsınız diye düşünüyorum. Herşeyden geçtim clio kasa değiştirdi ister istemez bizim kasaların fiyatları düşücektir. Arkadaşın biri bahsetmiş clionun tadını aldıktan sonra bende bir üst sınıf araç alma hedefindeyim mesela hiç auris sürdünüz mü 40 bin verdikten sonra 46 47 ye auris alırım . Ama ben renaultan vazgeçmem diyorsanız ona dicek sözüm yoktur :)
Ben kendi aracımı daha pahalıda satabilirdim cünkü kendim araba alıp satıyorum zaten.Renault bu arabayı 34e alıyorsa 35 36ya satıcaktır.O paralara herkes satabilir tabi ağzı laf yapıyorsa.Benim için arabanın markasının motorunun fiyatının hiç bir önemi yok ister renault olmus işter volkswagen ister ford ben aracın tipini begendim sadece bakarsınız 2 ay sonra bunu verip leon alabilirim yada jetta falan artık o zaman hangi arabayı begenirsek

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçlarımız hala o paralar ediyorsa ne mutlu bize ;) Uzun soluklu binici değilseniz , aracın dış görünüşü zaten cezbedici dicek bişey yoktur

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçlarımız o paraları ediyor ama en iyisi elden satmak galeri falan girince o işin içine olmuyor :D Uzun soluklu binici hiç olamadım nasipse bunda olur insallah :D

İlker KORKMAZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar arkadaşımın kardeşi doktor,2008 model extreme 1.2 16 valf hb clio 3'ü var 14.000'de ilk sahipleri,otomatik vites polo aldılar,bu araba fazlalık oldu,ilk sana söyleyelim dediler,fakat 25.000 tl dediler,bende 20.000 tl önerdim,sonuç olmadı,arabada hala duruyor,satmaktan vazgeçtiler,bu işi gerçekten senelerdir takip ederim,öyleki araba şu deseniz ederini az çok söyleyebilirim,sizden de bilgi almak istiyorum bu araç ne kadar eder ? Clio 4'ün 30.000 tl den başladığını sayarsak ne kadar vermek mantıklı olur ? Saygılar ...

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer alıp uzun süre binicem diyorsanız bin tl iki bin tl fazla verip almak bana mantıklı geliyor. Bilmediğim daha fazla km yapmış araba alıp masraf edeceğime bildiğim arabaya biraz fazla para öderim daha mantıklı .21 e kadar alınır bence daha fazlası gereksiz 24 25 bin tlye 40 binde 50 binde dizel 2008 extrem satılıyor ;)

ugurkrdg

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla 23 bin tl falan piyasası ama arac temizse 500 tl 1000 tl daha verilir