Clio 3'ün frenlerini test etmek zorunda kaldım! Çok şükür onaylandı...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Dalgınlık vb konusunda insanlık hali diyebiliyorum ama bile bile kendi malını, canını ya da diğerlerini tehlikeye atanları anlayamıyorum ben. Araç büyük sedanlardan a grubu mu deniyor bilemiyorum, yani kendi aracı da olsa iş yerinin aracı da olsa, kaskosu da olsa başına iş açılmıyor mu? Maddi yönü geçtim resmen akan trafik var diğer yönde ve kendini nasıl böyle bir tehlikeye atar en azından trafiğin durmasını bekleyip ara yoldan geçmeyi bekleyenlere işaret edip geçebilir sonuçta duran araçlar en fazla küfür yer eder :slc

Orasi Oyle Bazilari Kasko Var Nede Olsa Diye Heralde Cok Fazla Rahatlar Bu Tarzlar İcin Hummer H1 Alicam Cikicam Ustlerine O Olacak ;)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
bu gelmemişti aklıma, yağmurlu olsaydı yol fren mesafesi belki de daha uzun olacaktı, değil mi? gerçi daha da yavaş giderdim o zaman ama yine de arkamdaki bana çarpabilirdi:S size de geçmiş olsun, yeni lastikler uzun ömürlü olsun...

evet tabı kı fren mesafesı uzayacak daha da , dıreksıyon hakımıyetı de zorlasıyo fren anında (kı bende abs de yok :) ) yavas gıtmek en mantıklısı

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Geçmiş Olsun Çiğdem Abla İstanbul Trafiğinde Bu Tarz ehliyeti Bakkaldan Almalar Çok Var

clark

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sa ben aydın yeni üye oldum clio 2010 hb ile katılıyorum siteye...

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Çiğdem abla geçmiş olsun, dengesizler çok trafikte her ihtimale karşı dikkatli kullanmak gerekiyor, Allah korusun ama bazen ne kadar dikkatli kullansakta o dengesizler gelip bizleri bulabiliyor :S

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Çiğdem hocam
Abla ben bu yaşta neler atlattım nerelerden kurtuldum boşversene :D
Kazada yaptım yanı ben arabadan hala soğumadım :D

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok geçmiş olsun...