Clio 4 1.2 icon motor sesi yüksek?

atanur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım bende de 12 touch var çalıştığı zaman ışıklarda falan durduğumda çalışıyormu çalışmıyor mu anlayamıyorum? sen onu başka bi servise götür bence

akyasan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:soru merhaba arkadaşlar aracı çalıştırdığımda rolantide sanki dizel araçmış gibi ses çıkartıyor motor soguk olduğundan diye düşünmüştüm ilk seferinde ama ısınıncada aynı hatta bir kaç kişi dizel olup olmadığını sordu bana:(
1.2 kullananlarda ses acaba aynımı yoksa bana mı öyle geliyo??
servise götürüp sordum durumu anlattım hiçte tatmin edici cevaplar alamadım.
servis çalışanları sen daha önce hiç reno kullanmadın galiba diyerek güldüler ve bu durum beni çok sinirlendirdi. hatta clio 3 ve symbol ile karsılastırdılar sesi bunlar hep aynı motor 1.2 ler 2006 da üretildi dediler sana öyle gelmiştir normal deyip savusturdular resmen

Merhaba Bende 2015 1.2 sport tourer var. Ancak ben çalıştığını bazen anlamıyorum. Üstelik çalıştıracağım diye stop ettiriyorum.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Bende 2015 1.2 sport tourer var. Ancak ben çalıştığını bazen anlamıyorum. Üstelik çalıştıracağım diye stop ettiriyorum.
sizin aracın sessiz çalışmasına sevindim:eyv belkide benim aractaki ses bana anormal geliyo zaten artık hiç bir sesi, tıkırtıyı vs. takmıyorum sonucta 3 yıldır kullanıyorum aracı kronik sorunlar dışında herhengi bir problem cıkartmadı çok şükür

Çorum 19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu eski ama bendede clio 4 1.2 var benm aracta cok sesli calısıyor servise sordum bunların calısma sekli böyle dedi usta sıkıntk yok dedi ama benzinli motor gibi değil