Clio 4 1.2 joy kullanan var mı?

elpida

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
82 km hızla İzmir' den İstanbul' a mı gidiyorsunuz? İyi sabır varmış sizde.

Garip gelebilir ama ben aracın sadece torpido da ışık olmamasını sevmedim. Hatta sensörlü ışık arıyorum internette. Onun dışında 1.2 joy şehir içi aracı olarak üretilmiş. Artık otomobil firmalarının hemen hepsinde 1-2 şehir içi modeli var. Mesela peugeot 208 1.0 kullandım geçen hafta. Bi fark yok.

Valla ne diyeyim, ben gerçekten gezmeyi seviyorum. Etrafı izleye izleye yavaş yavaş gidiyorum :) Bir kereseinde eşimle 12 saatte gittik İstanbul'a. Akhisar'da durup Zeytin ve Zetinyağı aldık. Sonra Kırkağaç kavunu aldık yol üstünden. Sonra bir tarla kenarında durduk "kendin topla" yazıyordu. Elimize poşet verdiler kendimiz topladık, pazardaki fiyattan ucuza domates, salatalık, biber aldık. Sonra Bursa girişinde Ayçiçeği tarlasına girip ayçiçeği kopardık, Orhangazi'de köfte yedik, derken 12 saati buldu gitmemiz :)
Arabada torpido ışığı olmaması gibi bazı ilginçlikler var. Örneğin gözünü yoldan ayırmaması gereken şoför güneşliğinde ayna var, daha çok hanımların oturduğu yolcu güneş siperliğinde ise ayna yok (nedense ben arabayı aldığımda araca bakan herkes aynı şeye dikkat etti, neden burada ayna yok diye)