Clio 4 Akü Sorunu Yardım Lütfen

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
öyle diyosun ama aykut eğer ben bu işi yapmasaydım belkide sorunu hiç bulamıcaktım servise gittim orjinal akü takılı olarak oda evet bi sorun var dedi şimdi orjinal clio4ün araç çalışır halde ampermetresi lazım ikisinin arasında bi fark varsa o zaman benim araçta gerçekten sorun var ya soketin beyninde sorun var yada şarjdinamosunda
İnşallah en kısa zamanda sıkıntısız çözersin sorununu...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat Kardeşim öncelikle yaşadığın sorun gerçekten can sıkıcı bir durum

Bahsetmiş olduğun o soketle bende 2 ay önce tanıştım Bursa yolculuğu sırısında aracımın r nav sistemi dondu herhangi bir müdahalede bulunamadım tam akü kutup başlığını çıkartacaktımki hemen kenarda soketi gördüm çıkartıp taktığım'da r nav sistemi Resetlendi sanırım o soket elektrik tesisatı ile alakalı bir ihtimalde ses sitemi ile alakalı'dır diye düşünüyorum..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Murat Kardeşim öncelikle yaşadığın sorun gerçekten can sıkıcı bir durum

Bahsetmiş olduğun o soketle bende 2 ay önce tanıştım Bursa yolculuğu sırısında aracımın r nav sistemi dondu herhangi bir müdahalede bulunamadım tam akü kutup başlığını çıkartacaktımki hemen kenarda soketi gördüm çıkartıp taktığım'da r nav sistemi Resetlendi sanırım o soket elektrik tesisatı ile alakalı bir ihtimalde ses sitemi ile alakalı'dır diye düşünüyorum..
aynen öle kardeşim bende o soketin beyninde sorun var diye düşünüyorum