Clio 4 Android Multimedia

adn25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bana dik açıda ortada duran, yüzü arkaya yolculara bakan, arkası tamamen duvarda olan ve gözükmeyen, tepesinde aracın tavanı olan tabletin neresine ne kadar güneş vuracağını düşünüyorsunuz bay samgung arge/ürge?

sen onu bunu bilme bildiğin yok zaten :) anca üfürme,iddia iddia iddia :)

Aracınızın camlar plastikten heralde :bravo

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızın camlar plastikten heralde :bravo

sizin gerçekten okula tekrar gitmeniz lazım :) hahahhahaha eğitim bizim zamanımızda harbi çok daha iyiymiş bunu özelliklede şu son yazdığınızla dahada iyi anladım, şok üstüne şok yaşatıyor yüzümü güldürüyorsunzu aslında teşekkür edilmesi gereken bir arkadaşımızsınız :)

adn25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin gerçekten okula tekrar gitmeniz lazım :) hahahhahaha eğitim bizim zamanımızda harbi çok daha iyiymiş bunu özelliklede şu son yazdığınızla dahada iyi anladım, şok üstüne şok yaşatıyor yüzümü güldürüyorsunzu aslında teşekkür edilmesi gereken bir arkadaşımızsınız :)

Evet yaklaşık yarım asırlık biri için okullarda baya bir şeyler değişmiştir. Yüzünüzü güldürebildiysem ne mutlu bana. Burada çoğumuzun maddi olarak en önemli parçası olan araçlarımızı küle dönmesini engellemek amacıyla herkesi uyardım. Hea bu arada 1500-1600 tllik daha iyi bir çözüm var. Hem risksiz hem de eğreti durmuyor. Benim için pahalı. Ucuz bir yöntem buldum. İlerde inşallah uygulayacağım.

Forumdaki arkadaşları uyarıyorum. Dikkat edin. ARACINIZ KÜL OLMASIN.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Muhabbetiniz bol olsun beyler...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aşağıdaki linkte benim bizzat yaptığım bir uygulamayı görebilirsiniz:

http://www.trcaraudio.com/ana-uniteler/neredeyse-bedavaya-3-yol-aktif-teyp/

burada adımlar şu şekilde ilerliyor:

1) torpidoya JVC yada Sony marka Sony app remote yada JVC app remote özelliğine sahip adam gibi teyp alınıp konuluyor

2) göğüste media nav çıkartılıyor ve yerine arkada sağlam durması için mdf destek kesilip döşenip (20tl/30dklık iş) media nav'ın yerinden bu döşemeli destek azda olsa (2mm kdr) çıkıyor ve mediamarketden koçtaştan 3m pano/resim tutmak için tasarlanmış cırt cırtlı destek alınıyor bir tarafı tablet arkasına diğeri bu desteğe ve tablet yerleştiriliyor.

3) bluetooth ile bağlantı yapılıp teyp ile tablet bütünleştiriliyor artık tabletiniz teybin ekranı haline geliyor ve bu şekilde kullanıyorsunuz.

ses anlamında çok çok daha iyi ve üstün, dilediğinizdede tablete indirilen videoları oynatabilir kızınıızı vs eğlendirebilirsiniz oyunda yükleyebilirsiniz vs

arkadas valla torpidodaki sistem olmamıs ama ekran ıcın kullanılan guzel, kapılardakide güzel,

kbdqEW.jpg
YDZY46.jpg

m3AQER.jpg
p0JdE0.jpg

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar dünkü bilim adamımızın iddiasından sonra topuğu en yakın Samsung yetkili servisinde/ sorumlusunun yanında aldım.

soru 1) hocam tabletler 40derecede patlarlarmı?

tamamen hürafe, beyefendi eğer çocuğunuz var ise bilirsinizki insan eli 35-36 derecededir elinize değen 30 derecelik cisim ancak ılık gelir soğuk hissedilmesi içinde en az 20lerde yani minimum 15 derece fark olması gerekir aynı şimdi bir düşünün tabletinizi yada telefonunuzu özelliklede çok uzun oyunlar vs oynayarak çok ısındığına tanık oldunuzmu muhtemelen evet, peki eliniz 36 dereceyse sizce o derece 40ın üstümü? ben size söylim 60ları bile oyun oynarak görebilirsiniz hatta yavaşladığına tanık oluyorsanız sıcaklık yüzünden modele göre minimum 50derecedesinzi demektir.

tabletlerin kendi kullanım kılavuzlarında dahil çalışma aralığı özelliklede samsung'da -30 ile 60c arası yazar bu modelden modele değişir ama en geneli -20 ile 50c en en düşüğü -20 ile 45 derece arası yazar bu noktaların üstündede patlamazlar sadece yavaşlar ve kendini korumaya alır en fazla bu limitlerin çok ama çok üstünde kapanırlar patlamazlar

burada not etmenizi isterimki bu aralık bir fiil 24 saat boyunda açık bile kalsa arıza çıkarmaması gereken aralıktır buna en ufak ters bir durumda Samsung özelliklede amerikada başını büyük belaya sokardı ve sık sık patlayan cihazlar görürdük.

2) peki bataryamız kaç dereceye kadar dayanıklı yada kaç dereceye kadar ısınır?

yine iddiada bulunan arkadaş bir samsung yetkili servisine uğrar ise spek olarak bataryaların 85c ye kadar dayanıklı olduğunu görecektir, patlama noktası genelde modele göre 170-250c arasındadır. samsung gibi bir firma doğada kendi kendimize karşılaşabileceğimiz koşullarda patlamaya riski olan bir cihaz üretseydi çay bardağımda sıcak yazmıyor diye milyonlarca usd mcdonalds dava açabilen amerikan halkı samsung'ı 3günde batırırdı.

3) peki tabletimiz güneş altında kalarak bizi riske sokarmı? yada kendisi solarmı?

siz hiç bundan kılavuzda söz edildiğini gördünüzmü? yada sizce ülkemizde bu tabletlerin kaç adedi güneş altında araçlarda kalıyordur fikriniz varmı diye yanıt aldım yüzüme kocaman bir gülücük oluştu o an keşke bilim adamımız yanımda olsaydı dedim :)

aracınızdaki plastik trim parçaları soluyormu? o halde bu ürün neden solsun?

özetle aynen tahminde ettiğim gibi arkadaş tamamen hürafe,iddia iddia iddia bu yazılanlarında doğruluk payı hepimiz için bir samsung yetkili servisine gidip sormak kadar kolay arkadaşlar.

zaten diyorum ya sizler şahitsiniz bizzat 3 senedir bu şekilde adana ilinde kullanıyorum be arkadaş en ufak ısınma,donma,solma vs olmadı olmayacakta :)

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilim adamımız şimdi çıkar ben bilmem ben şu ben bu , burada veri yok der diye paylaşmak istedim.

sadece birkaç dklık oyun ile bilmem kaç marka tablet 49-50leri görüyor videoya yorum yapan insanlar 60-67leri gördüğünü söylüyor ama bizim bilim adamımız 45derecede tablet denilen cihazı el bombası yapıyor :)

adn25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaşlar dünkü bilim adamımızın iddiasından sonra topuğu en yakın Samsung yetkili servisinde/ sorumlusunun yanında aldım.

soru 1) hocam tabletler 40derecede patlarlarmı?

tamamen hürafe, beyefendi eğer çocuğunuz var ise bilirsinizki insan eli 35-36 derecededir elinize değen 30 derecelik cisim ancak ılık gelir soğuk hissedilmesi içinde en az 20lerde yani minimum 15 derece fark olması gerekir aynı şimdi bir düşünün tabletinizi yada telefonunuzu özelliklede çok uzun oyunlar vs oynayarak çok ısındığına tanık oldunuzmu muhtemelen evet, peki eliniz 36 dereceyse sizce o derece 40ın üstümü? ben size söylim 60ları bile oyun oynarak görebilirsiniz hatta yavaşladığına tanık oluyorsanız sıcaklık yüzünden modele göre minimum 50derecedesinzi demektir.

tabletlerin kendi kullanım kılavuzlarında dahil çalışma aralığı özelliklede samsung'da -30 ile 60c arası yazar bu modelden modele değişir ama en geneli -20 ile 50c en en düşüğü -20 ile 45 derece arası yazar bu noktaların üstündede patlamazlar sadece yavaşlar ve kendini korumaya alır en fazla bu limitlerin çok ama çok üstünde kapanırlar patlamazlar

burada not etmenizi isterimki bu aralık bir fiil 24 saat boyunda açık bile kalsa arıza çıkarmaması gereken aralıktır buna en ufak ters bir durumda Samsung özelliklede amerikada başını büyük belaya sokardı ve sık sık patlayan cihazlar görürdük.

2) peki bataryamız kaç dereceye kadar dayanıklı yada kaç dereceye kadar ısınır?

yine iddiada bulunan arkadaş bir samsung yetkili servisine uğrar ise spek olarak bataryaların 85c ye kadar dayanıklı olduğunu görecektir, patlama noktası genelde modele göre 170-250c arasındadır. samsung gibi bir firma doğada kendi kendimize karşılaşabileceğimiz koşullarda patlamaya riski olan bir cihaz üretseydi çay bardağımda sıcak yazmıyor diye milyonlarca usd mcdonalds dava açabilen amerikan halkı samsung'ı 3günde batırırdı.

3) peki tabletimiz güneş altında kalarak bizi riske sokarmı? yada kendisi solarmı?

siz hiç bundan kılavuzda söz edildiğini gördünüzmü? yada sizce ülkemizde bu tabletlerin kaç adedi güneş altında araçlarda kalıyordur fikriniz varmı diye yanıt aldım yüzüme kocaman bir gülücük oluştu o an keşke bilim adamımız yanımda olsaydı dedim :)

aracınızdaki plastik trim parçaları soluyormu? o halde bu ürün neden solsun?

özetle aynen tahminde ettiğim gibi arkadaş tamamen hürafe,iddia iddia iddia bu yazılanlarında doğruluk payı hepimiz için bir samsung yetkili servisine gidip sormak kadar kolay arkadaşlar.

zaten diyorum ya sizler şahitsiniz bizzat 3 senedir bu şekilde adana ilinde kullanıyorum be arkadaş en ufak ısınma,donma,solma vs olmadı olmayacakta :)

Abicim istersen uzay bilimleri profesörüne sorun araca bırakılan tabletin yüksek kapasiteli bataryasından dolayı aşırı sıcaktan patlama ihtimali vardır. Samsungun yaptığı telefon kendiğinden patlıyordu. Samsungu bu telefon batıramadı. Bir tablet mi batıracak. SAÇMA heheBunlara güvenmeyin. Ben koymam; aracımın küle dönme ihtimalini göze alamam. Koyacak arkadaşlara da böyle bir olay yaşarsa bu arkadaşı sorumlu tutabilirler. Yazılanlar delil niteliğinde. 300 liralık tablet için 60 milyarlık araçlarınızı riske atmayın. Zaten yaptığınız sistem çok masraflı ve birşeye de benzemiyor. 1500-1600 TL ye hazır android sistemler var.

Sitedeki arkadaşları uyarıyorum. ARACINIZI KÜLE DÖNMESİN. (Eğer bir şey olursa "MR.Clio" isimli üyenin tavsiyesidir.)

adn25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hala saçmalıyor arkadaş birkaç dakikalık ısınmayla saatlerce sıcak altında kalması aynı şey değildir. Ama anlamıyor. Dikkat edin araçlarınız küle dönmesin.

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tablet pili patlayabilir...sizin bu sohbetinizi ben daha önce fluemce araxımda denedim..kısın sıkıntı yok tamam ama yaz gelince özellikle günboyu da araç güneş altında da kalınca tablet söyle uyarı verreye başladı..pil sıcaklığı çok sıcak enerjı kesilmiştir vb gibi ...
Biraz da düşündükten sonra tableti söküp torpidoya atmaay karar verdim..takıcam zaman çıkarıp takıyodum ama baktığınızda tablette çok şey lazım olmuyor 15 20 video klip atmıstım...bir süre sonra sıkılıyosun..kısa mesafede ne izlenebilir..belki uzun mesafede film olabilir...
Tüm bunlar içinde 5.5 inclik cep telefonu bile yeter...
Ben tablet deneyimimi daha önce yasadım hos olmadığından tavsiye etmiyorum...
Ama acıkcası pil uyarısından tırsıp tableti söküp torpidoya attığım oldu...