Clio 4 Araba İadesi ve Değişimi. Stop Start Sorunu

erkan2559

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde çoğu zaman çalışmıyor.bir gün deneme için akücüden 72 amperli akü taktım.çok stabil çalıştı..bence bütün iş aküde hatta 80 daha iyi olur bence.yinede işi iyi bir bilene sormak lazım.

zazaaser

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o kadar para veriyor vatandas sonrada 1 veya 2 yasında aracın abuk subuk problemleri ile ugrasıyor. karsındada muahattap yok.

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay arkadaş ya. Sırf bu özellik araç da var diye dünya para istensin ama buna karşın bu sistem adam gibi çalışmasın. Olacak iş değil yeminle. Okudukça hadi canım dediğim bir konu daha oldu. :(

Khalasar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı ilk aldığımda 1-2 hafta hiç devreye girmedi ben de dedim heralde bu hiç çalışmayacak bir özellik boşa koymuşlar falan diye ama araca alıştıktan, acemiliğimi attıktan sonra optimum sürüş dinamiklerini yakalamaya başlayınca sabah ilk çalıştırmadan 1-2km sonra devreye girmeye başladı S&S, şuan bir sıkıntı yok gibi duruyor. Birçok etkene bağlı olarak çalıştığı da aşikar. Araç 2013 model.

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstad aracın garantisi devam ediyor ise 1 yılda aynı şikayetden ötürü 3 kere işlem gördüyse ve 2. yılda 5 ve üzeri servis kaydı raporların elinde ise tüketici mahkemeye dava açmalısın ortalama 1 yıl kadar süreci var 3 bilirkişi tarafından test ediliyor ve iade kararı çıkması yüzde 90 nın üzerinde hiç vakit kaybetmeden dava açmalısın .

AST

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üstad aracın garantisi devam ediyor ise 1 yılda aynı şikayetden ötürü 3 kere işlem gördüyse ve 2. yılda 5 ve üzeri servis kaydı raporların elinde ise tüketici mahkemeye dava açmalısın ortalama 1 yıl kadar süreci var 3 bilirkişi tarafından test ediliyor ve iade kararı çıkması yüzde 90 nın üzerinde hiç vakit kaybetmeden dava açmalısın .