clio 4 astra h tipi lip

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araştırmalarım sonucu astra h tipi lipin bizim arabalara uydugunu buldum,orjinal karbon lip kullanıyordum aslında ama sert bi yapısı oldugu için sürekli korku yaşıyodum ha bugün ha yarın kıracam elimde patlayacak diye,neyse onu sattım kurtuldum.bu lipin yumuşak bi yapısı var,ticari araçların siyah tamponu olur ya,onun dokusunda,Türkiye yolları malum çok engibeli,o yüzden böyle bi değişim yaptım sizlerlede paylaşmak istedim,maliyet lip 30 küsür montaj 20 total 50 lira,herkese keyifli forumlar

montaj için alt koruma panelini söküp orjinal lipimizi söküyoruz,sonra koruma plastği geri monte ediyoruz,geri kalanı matkap ile küçük delikler açarak alttan somunlu vida ile sıkıyoruz

takmayı düşünenler alışveriş sitelerine '' astra h tipi lip '' yazarak temin edebilirler,isteyene kendi aldığım linkide özelden paylaşabilirim

:masallah

r13zN7.jpg

PD0Ja9.jpg

g6qMY3.jpg

9NQZrk.jpg

qvbON5.jpg

MD0ABN.jpg

Q2aOzk.jpg

X60R87.jpg

2a9mr0.jpg

j6WP8G.jpg

EDRng9.jpg

mokj3y.jpg

Son düzenleme:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş güle güle kullanın.peki astra h lığın uzunluğu felan uyuyor mu?kesme biçme felan gerekiyor mu?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de alıp takayım bari hem çok güzel hem fiyat uygun.clionun orjinali çok pahalı .özelden link atar mısın

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de alıp takayım bari hem çok güzel hem fiyat uygun.clionun orjinali çok pahalı .özelden link atar mısın
taviye ederim,attım linki,sizde resmini atarsınız gülegüle kullanın inş:)

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık, rica etsem aracını yan ve ön profilden tümüyle görmemiz mümkün mü? Benim aracım da beyaz ve bende taktırmak istiyorum fakat görünüm olarak nasıl duracağından emin değilim. Ek olarak linki de gönderebilir misiniz?

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık, rica etsem aracını yan ve ön profilden tümüyle görmemiz mümkün mü? Benim aracım da beyaz ve bende taktırmak istiyorum fakat görünüm olarak nasıl duracağından emin değilim. Ek olarak linki de gönderebilir misiniz?
özelden yazıyorum

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mesajınızı aldım teşekkür ederim. Sanırım ürün iki parça, belki ortadaki ayrıma siyah bir bant çekilebilir, belli oluyor ayrım çizgisi.
2 parçadan oluluyor evet,benim gözüme batmadı açıkcası,tercih meselesi ama siyah bant da dikkat çekecek,rengi siyah griye çalıyor

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel olmuş. Ürünün malzemesi ez lip gibi yumuşak mı? Montajdan sonra nasıl oldu yüksek hızlarda kırılma, çıkma vs olur mu sizce?

Ben de öm alabilir miyim :)