clio 4 astra h tipi lip

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortadaki birleşim çizgisi bence güzellik katıyor çok batıyorsa gözünüze plakayı aşağı doğru üstünü kapatacak gibi monte yapın.montaj yaparken o çizgiyi aracın orta yerine denk getirip montaj yapın.ben şöyle hata yaptım;lipi bir taraftan sıfırlayıp taka taka gittim ama diğer taraf 1 cm kadar çamurluk dairesinden geride kaldı çok da belli değil ama olsun.vidayla takılıyor uçma felan yok, gayet sağlam esnek,ikiye katmadan bile kırılmaz.

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah güzel olmuş. Ürünün malzemesi ez lip gibi yumuşak mı? Montajdan sonra nasıl oldu yüksek hızlarda kırılma, çıkma vs olur mu sizce?

Ben de öm alabilir miyim :)

tşkr ederim,ez lip nedir bilmiyorum ama ne çok sert nede çok yumuşak ama esnek ve dayanıklı duruyor,dediğim gibi ticari araçların siyah tampon kısmı var ya,onun hammadesi kalitesinde,15 tane 1er karış aralıklı resimdeki somunlu vida attım,sökmeden asla çıkmaz,Allah Muhafaza çarpma esnasında tampondan asla ayrılmaz o derece,birkaçkere sürttüm gayet başarılı,rüzgarla fln imkansız diyebilirim çıkması,otobanda 170 180 km hızları gördüm banamısın demedi maşallah,öm alabilrmiyim derken anlayamadım ne demek istediniz

Ortadaki birleÅŸim çizgisi bence güzellik katıyor çok batıyorsa gözünüze plakayı aÅŸağı doÄŸru üstünü kapatacak gibi monte yapın.montaj yaparken o çizgiyi aracın orta yerine denk getirip montaj yapın.ben ÅŸöyle hata yaptım;lipi bir taraftan sıfırlayıp taka taka gittim ama diÄŸer taraf 1 cm kadar çamurluk dairesinden geride kaldı çok da belli deÄŸil ama olsun.vidayla takılıyor uçma felan yok, gayet saÄŸlam esnek,ikiye katmadan bile kırılmaz.
Bende sizinle aynı şekilde montaja başladım ama esnek oldugu için tam ortaladık,sağ baştan vidalayarak gittim çok şükür nizami bi şekilde monte oldu,benim gözüme batmyor şahsen ortadaki çizgi,batanlarada plakayı alta indirmesini tavsiye etmem,gözümde canlandırdığımda orjinal tamponun plaka için ayrılan kısmı üstten sırıtacak, lipe yakınlaşan plakada de kendini göstermez kanımca,büyük bi plakalık alsada iş yapmaz

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio lip diyede satiliyor bu. Benim clio 3’tede var

Tibia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşkr ederim,ez lip nedir bilmiyorum ama ne çok sert nede çok yumuşak ama esnek ve dayanıklı duruyor,dediğim gibi ticari araçların siyah tampon kısmı var ya,onun hammadesi kalitesinde,15 tane 1er karış aralıklı resimdeki somunlu vida attım,sökmeden asla çıkmaz,Allah Muhafaza çarpma esnasında tampondan asla ayrılmaz o derece,birkaçkere sürttüm gayet başarılı,rüzgarla fln imkansız diyebilirim çıkması,otobanda 170 180 km hızları gördüm banamısın demedi maşallah,öm alabilrmiyim derken anlayamadım ne demek istediniz

Özel mesaj demek istedim hocam. Nereden aldığınıza dair link paylaşır mısınız pm ile?

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel mesaj demek istedim hocam. Nereden aldığınıza dair link paylaşır mısınız pm ile?
msj atıyorum

doğru olabilir ama benimki astra h tipi diye geçiyor,resim temsili olabilir benziyo

derici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef kısa kalıyor. 2 şer cm.

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
samurai diye bir marka aldım cok guzel oldu acıkcası.resmı cekıp atarım