Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q4 HARİTA GÜNCELLEMESİ

sezer01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orhan bey çok teşekkürler paylaşımlarınız için bir şey soracaktım garantiyi bozmuyor değil mi bu yüklemeler?

alicankoc094

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paylaşım için teşekkürler.
Antalya’da TMC deneyen var mı?

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Sorunsuz çalışmaktadır,test edilmiştir.Son güncellemeye sahiptir.
Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

https://drive.google.com/file/d/1t5pQ4d7DDxvX0rF9JLfM7Se25Wh0sP2g/view?ts=5c875ed4

orhan bey iyi günler, bu güncelleme sistem üzerinde neleri degiştiriyor. biraz detaylı bilgi verebilirmisiniz...
şu anki sistem üzerinde birşey degiştirmek istemiyorum, bu güncelleme yanlızca harita ve trafik verilerinimi güncelliyor
sizin, bizlerden cok daha iyi bilgiye sahipsiniz. işte ilk olunca insan biraz olsun terettütte kalıyor
kusura bakmayın... ilginiz için teşekkürler...

Son düzenleme:

alicankoc094

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendi aracımda yaptığım güncellemeden gördüğüm kadarıyla cihazdaki tüm ayarlar sıfırlanıyor. Bluetooth ile eşleşen cihazlar, kayıtlı radyo frekansları ve saat ayarı bunlardan bazıları.

Ancak güncel haritaya ücretsiz sahip olmuş oluyorsunuz. Ve eski bir harita sürümü kullanıyorsanız hüncellemeden sonra harita çok daha kullanışlı oluyor.

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Kendi aracımda yaptığım güncellemeden gördüğüm kadarıyla cihazdaki tüm ayarlar sıfırlanıyor. Bluetooth ile eşleşen cihazlar, kayıtlı radyo frekansları ve saat ayarı bunlardan bazıları.

Ancak güncel haritaya ücretsiz sahip olmuş oluyorsunuz. Ve eski bir harita sürümü kullanıyorsanız hüncellemeden sonra harita çok daha kullanışlı oluyor.

Bunların dışında türkçe dil de sorun yok demi.. yani gönül rahatlığıyla kurabiliriz..

alicankoc094

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunların dışında türkçe dil de sorun yok demi.. yani gönül rahatlığıyla kurabiliriz..

Türkçe dil çalışıyor sıkıntı yok. Hatta navigasyonda 3 farklı Türkçe ses de eklenmiş.

Odogan

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Türkçe dil çalışıyor sıkıntı yok. Hatta navigasyonda 3 farklı Türkçe ses de eklenmiş.

Selam arkadaşlar;
Dün aksam yüklemeyi yaptım, Navigasyon gayet güzel calışıyor sıkıntı yok hatta trafik durumu da geliyor,
navigasyon sesli geliyor saga dönüş, sola dönüş, lambalar yaklaştıgında uyarı veriyor sıkılan olursa zaten kapatabiliyorsun ayarlarından,
dedikleri gibi radyo, saat, Bluetooth sıfırlanıyo onuda ayarlarında düzeltiliyor,
konuyu acan orhan arkadaşımıza ve yardımda bulunan ali arkadaşımıza cok cok teşekkür ederim....

Son düzenleme:

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar;
Dün aksam yüklemeyi yaptım, Navigasyon gayer güzel calışıyor sıkıntı yok hatta trafik durumu da geliyor,
navigasyon sesli geliyor saga dönüş, sola dönüş, lambalar yaklaştıgında uyarı veriyor sıkılan olursa zaten kapatabiliyorsun ayarlarından,
dedikleri gibi radyo, saat, Bluetooth sıfırlanıyo onuda ayarlarında düzeltiliyor,
konuyu acan orhan arkadaşımıza ve yardımda bulunan ali arkadaşımıza cok cok teşekkür ederim....
Medianav 1 mı sizin cihaz?

SM-C7010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayrican

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
MEDİANAV 1 de çalıştıran var mı?

burva001

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim media nav 1 görmedi,denedim. Sattım evo aldım, yolda gelsin ona da denicem :)