Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q4 HARİTA GÜNCELLEMESİ

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunsuz çalışmaktadır,test edilmiştir.Son güncellemeye sahiptir.
Kurulumu: indirdiğiniz dosyayı rar dan çıkarıp boş usb diske atıp,araç çalışır vaziyetteyken teybe takıyorsunuz ve ekranda çıkan güncelleme yazısına basıyorsunuz.hepsi bu kadar.usb fat 32 ile biçimlenmiş ve boş olmalı.

https://drive.google.com/file/d/1t5pQ4d7DDxvX0rF9JLfM7Se25Wh0sP2g/view?ts=5c875ed4

lgu dosyası oluşturmak için hangi programı kullanıyorsun

FBS

Kayıtlı Üye
42-Konya
lgu dosyası oluşturmak için hangi programı kullanıyorsun
https://**cloud.mail.ru/public/AZzs/o1Vk2ieXt (yıldızları sil) kolay gelsin. Sonra istersen Extract yaptığın dosya üzerinde sağ klik yapıp bu seferde LGU/MN2/Titre auto (MediaNav 1 se MN1) dersen muhtemelen upgrade.lgu dosyası olarak birleştirirsin. Yani ilerde çalışan bir .lgu dosyasını çıkarıp istediğin haritayı lisansı ile hiyerarşik yapıyı bozmadan içine gömerek tekrar derlersen güncellenmiş .lgu dosyasını kendin oluşturursun.

FBS

Kayıtlı Üye
42-Konya
dir2lgu.exe programıyla değiştiriyorum... Farklı kullandığınız program var mı?
dir2lgu.exe ile msdos kullanman gerekiyor. Yukarda linkini verdiğim proğram ile dosyanın üzerinde sağ klikleyerek yapabilirsiniz. Ayrıca dir2lgu.exe ile lgu oluşturmak için usb nin içinde çalışmak gerkiyor. Öbür türlü tüm C yi lgu yapmaya çalışıyor yada ben o kadar becerdim. Linkini verdiğim proğram zaman zaman çalışmadığı durumlar oluyor. Sebebini bulamadım o zamanlarda dir2lgu.exe ile lgu2dir.exe yi kullandım o zamanlarda. Selamlarımla

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler harita güncelleme için de upgrade.lgu mu olmalı ismi genelde navigation_restore.lgu yapmak gerekli mi

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lgu uzantılı değil de, lgu dosyası içindeki harita,ses vs. dosyalarını paylaşabilecek biri var mı?

FBS

Kayıtlı Üye
42-Konya
lgu uzantılı değil de, lgu dosyası içindeki harita,ses vs. dosyalarını paylaşabilecek biri var mı?
Konunun başında verilen lgu uzantılı dosyayı linkini verdiğim proğramla içini açıp harita ve ses dosyalarını alabilirsiniz.

FBS

Kayıtlı Üye
42-Konya
Teşekkürler harita güncelleme için de upgrade.lgu mu olmalı ismi genelde navigation_restore.lgu yapmak gerekli mi
Hangisiyle sonuç alırsanız o şekilde olsun. Neticeyi burada yazarasınız sevinirim. Deneme yanılma yoluyla bulacağız. O konuya fazla hakim değilim. Selamlarımla.

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konunun başında verilen lgu uzantılı dosyayı linkini verdiğim proğramla içini açıp harita ve ses dosyalarını alabilirsiniz.

denedim ama hiçbir şey olmadı. yönetici olarak çalıştır dedim, yine herhangi bir şey olmadı. lgu dosyasını linkteki exe dosyaları ile aç dedim ama nafile, hiçbir şey olmadı :)

FBS

Kayıtlı Üye
42-Konya
denedim ama hiçbir şey olmadı. yönetici olarak çalıştır dedim, yine herhangi bir şey olmadı. lgu dosyasını linkteki exe dosyaları ile aç dedim ama nafile, hiçbir şey olmadı :)
Linkteki proğramı windows da kurman lazım. Proğram kurulduktan sonra lgu uzantılı dosyanın üzerinde sağ kliklediğinde çıkan menü den sanırm exctract demen gerekir. Şu an yanımda proğram olmayınca kesin cevabı yazamadım. Excract deyince dosya zip dosyasından çıkar gibi lgu uzantılı doyanın yanına açılması lazım. Kolay gelsin.

uurcan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Linkteki proğramı windows da kurman lazım. Proğram kurulduktan sonra lgu uzantılı dosyanın üzerinde sağ kliklediğinde çıkan menü den sanırm exctract demen gerekir. Şu an yanımda proğram olmayınca kesin cevabı yazamadım. Excract deyince dosya zip dosyasından çıkar gibi lgu uzantılı doyanın yanına açılması lazım. Kolay gelsin.

Cevap için teşekkürler fakat "Extract" dedim ama sonuç olumsuz. programı kullanarak lgu dosyasındaki içerikleri çıkartabilen var mı?