Clio 4,Captur,Dacia 2018 Q4 HARİTA GÜNCELLEMESİ

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Varmış ama bilen yok... İnternetten çok aradım bizim kurulum dosyalarına katıp paylaşmak için ama bulamadım. Yani bu harita dosyalarının kaynağı neresi bir bilen olsa...

HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gpspower da bulabilirsiniz. 2019 q2 mevcut

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
qAb37W.jpg

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kızmayın bana ama, "şurada var, buldum, ben yaptım" gibi kimsenin işine yaramayacak cevaplar yazmak yerine kaynağın linkini paylaşsanız şimdiye biz de hazır lgu dosyasını paylaşırdık...

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçla birlikte satin alınanan orijinal harita için güncelleme soruyorsanız o şekilde olmuyor malesef. Her hafiza karti aracın sasesine tanimli. Siz başka bir aracın hafiza kartini alıp taksaniz bile calismiyor. Ama 3. Parti navigasyonlar için soruyorsaniz elinde olan arkadaşlar paylasimini yapacaklardir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Parti olanlan için demiştim. Bir arkadaş var ama paylaşmam demişti...

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende dboot var. lgu formatı olmadan güncel haritayı kopyala yapıştırmak için dosyası olan var mı?

mtahag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dboot olmadan veya lgu olmadan da dosyaları kopyalayabilirsiniz. wince test moduna girerek.usb ye bir txt dosyası atıp, 2383 ve 9065 mi neydi kodu öyle birşey bununla winceye giriliyor. aslında ben kendim bir önceki lgu yu açıp içindeki dosyaları yenisi ile değiştirdim tekrar lgu haline getirdim. ama hiç kullanmadım bunu. paylaşıp bir risk almak istemedim daha önce denememiştim ne olur ne olmaz. yarın bi paylaşayım olmadı riski göze alan indirip deneyebilir. veya daha iyi bilen açıp kontrol edebilir.

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://www.gpspower.net/igo-maps/356809-europa-here-2019-q2-2.html

lgu formatını yapıp paylaşırsan sevinirim . basit bir üyelik süreci var ardından paylaşımı beğenmen gerekiyor link görmek için devamında indirebiliyorsun
Foruma üye olamadım bir türlü... Biriniz hayrına şu harita dosyasını paylaşsa temiz kurulum dosyasını hazırlayıp salıcam ortama...