Clio 4 eksoz kafa uygulaması..

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışmış bu model de güle güle kullanın bende bu tarz düşünüyodum ama kesim işlemleri olmaması için düz yuvarlak tercih etmiştim

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Yakışmış bu model de güle güle kullanın bende bu tarz düşünüyodum ama kesim işlemleri olmaması için düz yuvarlak tercih etmiştim

Teşekkürler, yaptırdık artık, kesim işlemi önemli bir nokta da olmadığı için kabul ettim..

capturemrah

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egzos ucunu kendiniz mi almistiniz yoksa yaptirdiginiz yerden mi aldiniz?

Bu arada cok hos olmus, ben de dusunuyorum ama modeller icinde boguldum birkac gundur.

img0981uu.jpg
img0982rw.jpg
img0980wp.jpg

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuş tampondan kararında kesim yapılarak içeri alınması orjinal görüntü sağlamış düzgün ellerde yapılan kesim çok güzel oluyor ama kararsız birinin eline verilirse o alet tampondan olmakta var işin ucunda :) güle güle kullanın

ygd58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun..Bende baya bi kararsız kalmıştım bu modelden mi taktırayım yoksa çift çıkışlı oval mi?kübik mi? derken..kübik çift çıkışlı olanı uyguladım.
lz4vw.png

Son düzenleme:

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikir vermesi açısından bende kendi aracımı ekliyim eksoza da, tampona da herhangi bir işlem olmadı ilerde elimden çıkarma durumum olur diye zarar vermek istemedim

lwfqm.jpg

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Egzos ucunu kendiniz mi almistiniz yoksa yaptirdiginiz yerden mi aldiniz?

Bu arada cok hos olmus, ben de dusunuyorum ama modeller icinde boguldum birkac gundur.

Eksozu internet ortamında araştırdım, model ve paslanmaması konusunda, sonra eksozcu'ya gidip bunu bunu istiyorum dedim. Bu isteklerime göre eksoz elinde vardı. Taktırdım.

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi yenilik iyidir arabayı benimsediğinin göstergesidir bunlar hayırlı olsun bende çift ekzoz yaptıracam fakat önce difüzör peşindeyim imalatla ilgili görüşmelerim devam ediyor difizörü yaptırabilirsem ekzozda çift olacak bakalım bekliyorum

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Hayırlı olsun..Bende baya bi kararsız kalmıştım bu modelden mi taktırayım yoksa çift çıkışlı oval mi?kübik mi? derken..kübik çift çıkışlı olanı uyguladım.
lz4vw.png

Bu modeli önerdi bana çok güzel durur abi diye, ama ben biraz daha yaşımıza uygun olmasını tercih ettim.