Clio 4 eksoz kafa uygulaması..

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
abi yenilik iyidir arabayı benimsediğinin göstergesidir bunlar hayırlı olsun bende çift ekzoz yaptıracam fakat önce difüzör peşindeyim imalatla ilgili görüşmelerim devam ediyor difizörü yaptırabilirsem ekzozda çift olacak bakalım bekliyorum

Hayırlısı, bizler onlara bakarsak onlarda bizi mahcup etmezler...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
güzel olmuş tampondan kararında kesim yapılarak içeri alınması orjinal görüntü sağlamış düzgün ellerde yapılan kesim çok güzel oluyor ama kararsız birinin eline verilirse o alet tampondan olmakta var işin ucunda :) güle güle kullanın

Teşekkürler iyi dileklerin için. Orjinal takıntısı bir tip olduğum için, arabaya yaptırdığım ve yaptıracaklarım konusunda önce ince, ince hesaplar yaparak yaşama kazandırıyorum.

Son düzenleme:

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende çok beğendim süper olmuş ,

Sanıyorum senin yanına uğramamız lazım abi ustaların maşallahı var , çok iyi iş çıkarıyorlar her konuda

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet Güzel Olmuş, İyi Günlerde Kullanın :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende çok beğendim süper olmuş ,

Sanıyorum senin yanına uğramamız lazım abi ustaların maşallahı var , çok iyi iş çıkarıyorlar her konuda
Ustalar tanıdık, bir de çok titiz biri olduğumu bildikleri için, en iyisini yapmaya çalışıyorlar...

pigeon4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun gayet şık duruyor ancak bi sorum olacak sesle ilgili bi farklılık olmadı mı ?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gule Gule Kullanin

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun..bende baya bi kararsız kalmıştım bu modelden mi taktırayım yoksa çift çıkışlı oval mi?kübik mi? Derken..kübik çift çıkışlı olanı uyguladım.
lz4vw.png

bu modelin adi nedir arkadasim?