Clio 4 Farlara Ve Sislere Beyaz Ampül Takma Ve 2 li Eğzos Ucu

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emir bey, bende gungorende ikamet ediyorum. Yarin bende sabah erkende gidip farlari degistireyim diyorum ancak tarif ettiginiz yeri tam olarak anlayamadim. Ismi varmi sizde taktirdiginiz yerin? Kale center dan yaylaya giden yol uzerinde mi acaba?

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ben bugun parklari, kisalari ve plaka ampullerini degistirdim. Kisalar haric hepsi cok guzel oldu. Kisa ampuller photon h7 ancak aydinlatmasi inanilmaz derecede zayif. Neredeyse tam karanlik olmadigi zamanda acaba farlar yaniyormu diye inip kontrol edecektim o derece:)) hatta gidip far ayarina bile baktirdim ama sorun ampullerde. Sari isigin aydinlatmasina o kadar alismisim ki beyazlar hic tatmin etmedi kor gidiyorum sanki. Bugun taktirdim, yarin ilk is olarak tekrar sokturecegim. Ozellikle benim gibi herseyi ince detaylarina kadar irdeleyen biriyseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eger photon h7 almak ve denemek isteyen var ise 25 tl ye 10 dk kullandigim ampulleri satacagim:))

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar ben bugun parklari, kisalari ve plaka ampullerini degistirdim. Kisalar haric hepsi cok guzel oldu. Kisa ampuller photon h7 ancak aydinlatmasi inanilmaz derecede zayif. Neredeyse tam karanlik olmadigi zamanda acaba farlar yaniyormu diye inip kontrol edecektim o derece:)) hatta gidip far ayarina bile baktirdim ama sorun ampullerde. Sari isigin aydinlatmasina o kadar alismisim ki beyazlar hic tatmin etmedi kor gidiyorum sanki. Bugun taktirdim, yarin ilk is olarak tekrar sokturecegim. Ozellikle benim gibi herseyi ince detaylarina kadar irdeleyen biriyseniz kesinlikle tavsiye etmiyorum. Eger photon h7 almak ve denemek isteyen var ise 25 tl ye 10 dk kullandigim ampulleri satacagim:))

Sislere Phlips H7 Kullaniyorum Harika Aydinlatiyor , Farlardan Daha Çok Onlaari Kullaniyorum :) :) hehe

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ayni urun ayni model benim icime hic sinmedi. Beklenti tabiki, ben daha once farkli aracta xenon kullandigimdan belkide bu yuzden beyaz isik beklentimin cok altinda kaldi. Sari isik sonrası hic gostermiyor gibi Yağmurlu havada düşünemiyorum bile:))

ookan051

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah güzel olmuş emeğinize sağlık

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Hayırlı Olsun Evet O Caddenin Orasında Kusura Bakmayın Geç Gördüm Hayırlı Olsun Serdar Bey

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok teşekkür ederim emir bey ancak ben ertesi gun hemen cikarttim kisalarin aydinlatmasi az geldi. Sari isiga alismisiz demekki memnun kalmadim. Ama parklar ve plaka ampulleri super oldu. Degistirmeyi dusunenlere parklari koyu turuncu, plakayi da beyaz led yapmasini tavsiye ediyorum.

umut1755

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H11le h16 arasndaki fark ne ben yedek parcaciyim online katalogta sis h16 gosteryr

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyazcılar konumuz güncel olsun. Taktıranlar, takıp da söktürenler :eyv

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Konuya son mesaj yazanlardan biri de benim, tekrar fikrimi soylemek istedim:) Beyaz photon taktirip ertesi gun sokturdum. Farkli araclarda zenon kullanmis iseniz, bu ampulleri taktiktan sonra kesinlikle gece körlüğü şüphesiyle doktora başvurabilirsiniz:))Orjinal sari ampullerden vazgeçmenizi tavsiye etmem, illaki beyaz derseniz zenon kit taktirin. Tabi beklenti meselesi birazda, benim ampulleri forumdan murat kardeşim kendi aracina aldi, ona gore de super ve önünü de gorebiliyormus. Yine de fikir icin taktirmadan once beyaz kullanan bir arkadasin aracina binip 5 dk gece seyahat etmek faydali olur.

iyi haftasonlari.