Clio 4 Farlara Ve Sislere Beyaz Ampül Takma Ve 2 li Eğzos Ucu

clio4gkn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar Öncelikle Bayramınız Mübarek Olsun Aracımın Ön Farlarını Phılıps Ampül İle Değiştirdim Gayet Güzel Işık Verdi Mavide Yanmıyor Beyaz Yanıyor Xenona az birşey benzerliği var.Araçlarımıza Mercekli Far Olmadığı İçin Xenon Taktırmadım Ve Böyle Bir yola başvurdum Görüntü Olarakta Aydınlatma olarakta çok iyi Sarılar Nasıl aydınlatıyorsa Beyazlarda O Şekil Aydınlatıyor Diyebilirim Kısaca Memnunum .Saygılarımla iyi Forumlar
Akşam Görüntüsünüde En Kısa zamanda Çekip Atacağım .

Uploaded with ImageShack.us

Ve Aracıma 2 li Eğzos Ucu Taktırdım Onuda Burda Paylaşmak İstedim Ayrı Konu Açmaya Gerek Kalmasın diye :D

iyi günlerde kullanın.bende değiştirmeyi düşünüyorum ampülleri gece ve gündüz kullanımdaki izlenimleriniz nelerdir ? gece yeterlimi? karşıdan gelen rahatsız olurmu ?

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Konuya son mesaj yazanlardan biri de benim, tekrar fikrimi soylemek istedim:) Beyaz photon taktirip ertesi gun sokturdum. Farkli araclarda zenon kullanmis iseniz, bu ampulleri taktiktan sonra kesinlikle gece körlüğü şüphesiyle doktora başvurabilirsiniz:))Orjinal sari ampullerden vazgeçmenizi tavsiye etmem, illaki beyaz derseniz zenon kit taktirin. Tabi beklenti meselesi birazda, benim ampulleri forumdan murat kardeşim kendi aracina aldi, ona gore de super ve önünü de gorebiliyormus. Yine de fikir icin taktirmadan once beyaz kullanan bir arkadasin aracina binip 5 dk gece seyahat etmek faydali olur.
iyi haftasonlari.

Gece ve de yağışlı hava performansı önemli tabi.

hkader

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egzozun difizöre vurması gibi problem oluyor mu ?

tamer860

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkadaşlar araç çok güzel durmuş bendede clio 4 sporttourer var

arkadaşlar bu gündüz ledlerini farlarla beraber yanması için ne yapmalıyım
rzbt8.jpg

Farlar hariç hepsi yanıyor parklar gunduz ledleri sisler
rzbu7.jpg

Farlar ile birlikte
rzbw9.jpg

Bu da Eğik bir açı rahatsızlık ne ölçüde onun için çektim direk göze vuruyor
rzbx6.jpg
[/QUOTE]

halid51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yağmurda çamurda nasıl hocam iyi aydınlatıyor mu

halid51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam merhaba bende almayı düşünüyorum şuana kadar sıkıntı yaptı mı görüntüden memnun musun ? eğere bu soruların cevabı olumluysa nerden aldığını öğrenip yarın almak isterim :D

volkitolki85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben trabzondan İstanbula geldim ve beyaz far uygulamasını yapmak istiyorum bunun için güngörene geçebilirim ancak yaptırdığın yerin ismi adresi telefonu artık gidip bulabileceğim bir bilgi paylaşabilirsen çok sevinirim. Aracın çok güzel olmuş maşallah senin araca bakınca dahada heveslendim. Eğer gidip yaptıran başka arkadaşlarda varsa bu yer hakkında bilgi verebilirlerse çok sevinirim. Herkese kazasız belasız günler dilerim.

tuky

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Egzoz lar ses çıkartıyormu ?[emoji28]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Farlarin gunduz fariyla yanmasi i icin ne yapmak gerekiyor...kom yapiyor anadolu yakasında

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi