Clio 4 Farlara Ve Sislere Beyaz Ampül Takma Ve 2 li Eğzos Ucu

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xenon takmadığınız için tebrik ediyorum sizi.

Herşey çok güzel. Egzoz ucu biraz yamuk geldi bana ama önemli değil güle güle kullanın

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Xenon takmadığınız için tebrik ediyorum sizi.

Herşey çok güzel. Egzoz ucu biraz yamuk geldi bana ama önemli değil güle güle kullanın

Teşekkür Ederim Sağolasınız :) Yok Eğzos Ucu Yamuk Değil Modeli Öyle Birisi Aşağıda Birisi Hafif Yukarıda duruyor

Uploaded with ImageShack.us

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende beyaz ampul takacam ama marka ve kalıte osram filips veya başka bi marka sizce hangisi

tods

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Güngören'deyim. Plakanız ve Mahalle tanıdık geldi. Gençosman mahallesindeyim ben. Benimkide beyaz ve bende beyaz ampul taktım. Ama sisleri beyaz yapamadım. o zaman uygun ampul yoktu bende fazla kurcalamadım. Siz nerede taktırdınız?

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Güngören'deyim. Plakanız ve Mahalle tanıdık geldi. Gençosman mahallesindeyim ben. Benimkide beyaz ve bende beyaz ampul taktım. Ama sisleri beyaz yapamadım. o zaman uygun ampul yoktu bende fazla kurcalamadım. Siz nerede taktırdınız?

Güngören Belediyesini Biliyorsunuzdur onun İlerisinde Fabrika Vardı Yıkıldı Otopark Yapılacak O otoparkın 2 Sokak Arkasında Bir Elektrikçi Var orda taktırdım

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende beyaz ampul takacam ama marka ve kalıte osram filips veya başka bi marka sizce hangisi

Herkes Phılips Ve Osramı Öneriyor Diğerleri Yaramaz Bence Takarsanız Bu İki Marka arasında takınız ama osramlar daha pahalı diye biliyorum

ayhan_301

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sisler için h16 beyaz ampül nette bulabildiniz mi? Ben bulamadım.