Clio 4 Farlara Ve Sislere Beyaz Ampül Takma Ve 2 li Eğzos Ucu

Black Mamba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislerin Orjinal Ampül Modeli H11 Kitapçıktada yazıyor Neden H16 takmayı düşünüyorsunuzki
Sis ampullerin orjinal modeli H16 dır siz bu resmini paylaştığınız H7 modelini mi kullandınız sislerde ampul kulakcıkları tutuyomu takılacak yere herhangi bir işlem yapılmadı değil mi

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet Bu Efendim .evet H7
teşekkür ederim bende satın alayım. beyaz park lambalarının bir modeli varmıdır? arıza ışığı yaktırmaz değilmi?

Ilhan Emecan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlıs anlamayın ancak muayenede gecmeyen farları takmaya karsıyım aslında çünkü gece vakti tek şeritli yollarda karsımdan gelen adamın farları daha cok gozumu alıyor ve onumu goremiyorum.

Muayenede de geçemiyor siz muayeneye gidince eskisini takıyorsunuz cıkınca parlak beyazı ve insanların gozunu almaya devam etmiyormu :S

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlıs anlamayın ancak muayenede gecmeyen farları takmaya karsıyım aslında çünkü gece vakti tek şeritli yollarda karsımdan gelen adamın farları daha cok gozumu alıyor ve onumu goremiyorum.
Muayenede de geçemiyor siz muayeneye gidince eskisini takıyorsunuz cıkınca parlak beyazı ve insanların gozunu almaya devam etmiyormu :S

Yok hocam Estağfurullah Ben Xenon Far Taktırmadımki Ampülleri değiştirdim sarıların aydınlatması nasılsa beyazlarda o şekil yani göz alma falan yok muayneyede daha çok var 3 sene sonra