Clio 4 gizli özellikleri açtim

DAMLA35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
otomatik ayna kapatma ve cam kaldırma işlemlerini yapabiliyormusunuz

DeRe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vgate ELM327 USB V1.5 Tarama arabirimi PIC18F25K80 Çip Otomatik Kod Okuyucu OBD2 OBDII Araç TeÅŸhis aracı ELM 327 arayüz J1850
http://s.aliexpress.com/fYNNNf6f?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)

Aldığım cihaz bu, alıcıyla hicbir ilgim yok.Basitce cihazı aracın obd2 portuna baÄŸlayıp usb ucunu laptop takip programı calistiriyorsunuz.programla aracın ecu ları taranıp ayarlara müdahele ediliyor.arayuz ingilizce ve bir çok kısaltma var örneÄŸin parking sensor yazmıyor da upa yazıyor.upa nin açılımı ultrasonic parking asistance.

Biraz cesaret ve bilgisayar bilgisi yeterli.donanim olarak laptop ve cihaz lazım.Ayrica ilk olarak cihazın diğerini kurmak gerekiyor o da zaten yanında coyle geliyor.

Cihaz bugün elime geçti yalnız CD içinde bir sürü şey var. Bu bahsi geçen program nerede bulamadım.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihaz bugün elime geçti yalnız CD içinde bir sürü şey var. Bu bahsi geçen program nerede bulamadım.

Cd nin içinden Obn nin driverini kuracaksın pc ye. Bahsi geçen programı netten de indirebilirsin. Cd de olmayabilir. Ben bulamamıştım cd nin içinde
..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cd de cihazın driver vardır önce onu kurum. Sonra nette ddt4all programını arayıp ücretsiz indirin.