Clio 4 gizli özellikleri açtim

DAMLA35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de izmir deyim bana yardımcı olabilirmisin kardeşim

ömERgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konya'da olup bu işi yaparım diyen var mı? :)

abdulsametunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üstad tesisat hazır diyorlar tuş takılıp bilgisayarla aktif edebiliyorlarmış (Konyada Renpaz diye bir yetkili servis anahtar teslim yapıyormuş)

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gizli özellikleri açmak için pc nin internete bağlı olması gerekir mi araçta iken

Umt07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aşağıdaki linkte arkadaş bu konuyla alakali video paylaşmış. Sonlarda direksiyona duyarli sis lambalarinin yanmasi ile ilgili ayar da var. Su an deneyemiyorum cihaz olmadigi için. Gelince denemeyi düşünüyorum. Yalniz arkadaslar dikkat edin. Video icinde de bahsediyor sonda follow me icin ayar yaparken aracin beyni zarar görmüş. Bu yapilan islemler gercekten cok riskli. https://youtu.be/CIYlWQVtxtY

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 TCE aracımda açtığım özellikleri şu şekilde video haline getirdim, follow me-viraj aydınlatma-sürüş stil ışığı hepsi aktif oldu...

https://youtu.be/z36SuZ39ODw

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
izmir de bir arkadaş buradan beni bulmuş.. bu özellikleri 100 tl ye açabileceğini söyledi.. 2 özellik için 50 tl.. tüm özellikler için 100 tl dedi.. viraj sis aydınlat dışında ama

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar malesef bazı nedenlerden dolayı ücretsiz veya ücretli Izmırde yardımcı olmuyorum.Simdiye kadar da kimseden ücret talep etmedim yaptıranlar şahit, Allah razı olsun deyin yeter dedim.Ya cihaz alıp kendiniz yapacaksınız ya da ücretle yapan birine yaptırabilirsiniz tercih sizin.