Clio 4 gizli özellikleri açtim

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ulaş bey birebir ilgilendi sağolsun. Sürüş ışığı ve viraj aydınlatma 2016 makyajlı joy pakette aktif olmuyor. Bilginize.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet olabilir bu da emm beyniyle alakalı birşey.malum benim geçen beyin değişmişti konu açmıştım ilginç ki yeni beyinde viraj aydinlatma aktif bir halde geldi.onu da tesadüfen farkettim,geçen aracı kullanırken aracın otobüs durağındaki camındaki yansimasindan baktim bir tarafın gündüz ledi yanmiyor ha s.r dedim.sonra baktım yanıyor Allah Allah bi yanıyor bi yanmiyor.farkettim ki sinyal verince gündüz lerinin sinyal olan taraf yanarken diğeri sönüyor ve farlar açıkken sinyal verince o yönün sisi yanıyor,sinyal vermeden direksiyon çevirince ve ayrıca geri viteste de yanıyor.

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2017 Touchcrome araçta aktif edebiliyor muyuz acaba? Aracın yazılımında Eco şeysi var. Multimedya ekranından tüketimi vs görebiliyorum. Sanırım sürüş stili ışığı da yanar? Yardımcı olabilecek olan var mı??

arifd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ankara'da konuya hakim biri varsa yardımcı olabilir mi teşekkürler

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu işlemleri yaparken arabanın çalışıyor mu olması gerekiyor

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

kamer kmr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar... izmir de buluşsak da sizin cihaz ile araçları denesek aslında hem tanışsak. olur mu acaba ?

emrahtstn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim paylastigin linkteki urun başkaydı satıcı elinde kalmayınca ürünü değiştirmiş.ama büyük ihtimalle bu da çalışır.

Sizin verdiğiniz linki açınca bu çıkıyor bi baksanız bu olmazsa iptal edeyim siparişi
Çip tutuyor ama olmazsa boşa almış olmayalım yardımıcı olursan çok sevimirim şimdiden teşekkürler yardımın için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi