Clio 4 gizli özellikleri açtim

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ä°stanbul'dayım hız default 115200 bautrate gibi bir deÄŸerde otomatik geliyor zaten. Hız ile ilgili deÄŸildir. Okuma yazma hızı bu deÄŸer. DüÅŸük olduÄŸunda yavaÅŸ iÅŸlem yapar. Yüksek deÄŸerde hızlı. Ä°kisininde + ve - leri var.

Semt Neresi yakınsak görüşelim. Ben 4. Levent - Sanayi - Kagıthane Taraflarındayım.

https://urun.n11.com/kisisel-urunle...othlu-v21-arac-ariza-tespit-cihazi-P161982016
bende bu cihaz var .

bbeler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

aguner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm cevapları tek tek okudum elinize sağlık. Aklıma bişey takıldı. Sürüş sitili ışığı denilen olay her arabada olur mu? Sadece eco olan araçlardamı. Yapan arkadaşlar sizlerin araçlarınızda eco varmı model yılı kaç cevaplarsanız sevinirim.

bbeler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tüm cevapları tek tek okudum elinize sağlık. Aklıma bişey takıldı. Sürüş sitili ışığı denilen olay her arabada olur mu? Sadece eco olan araçlardamı. Yapan arkadaşlar sizlerin araçlarınızda eco varmı model yılı kaç cevaplarsanız sevinirim.

Bende 2013 Icon var. Joy ve touch deneme yapan varsa cevap verecektir. Bende merak ettim.

tfnylmz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy modeller için hangi özellikler ektir edilebiliyor acaba ?

ozgurkuvars

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ayarları seçiyorum kaydediyorum ama değişmiyor neyi eksik yaptım acaba?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ayarları seçiyorum kaydediyorum ama değişmiyor neyi eksik yaptım acaba?

Değiştirmeden önce yukardaki einstein kafasına basıp uzman modunu açmanız lazım.daha sonra değeri değiştirip write yada send tuşuna basın.farkli olarak gösterge ayarlarından alttaki 2 tane reset kutularına da basmanız lazım.

Ayrıca genel olarak soyleyim programın daha sağlıklı çalışması icin alt kısımdaki "can timeout" kisminda ms 0 yerine 1000 yazıp enter yapın.ondan sonra ecu scan yapın daha sağlıklı oluyor ve elmanın yanıt vermesini daha çok bekliyor bu sayede.