Clio 4 gizli özellikleri açtim

Droncalibur

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede 2013 dci symbol touch var ve bahsettiğiniz obd cihazından bendede var ben telefonla torque programı ile arıza silmek için kullanıyorum, acaba laptop la symbol gizli özellikleride Clio gibi açılabilir mi?

Nosvagen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada bu işle uğrasan varsa bende yaptırmak isterim.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bendede 2013 dci symbol touch var ve bahsettiğiniz obd cihazından bendede var ben telefonla torque programı ile arıza silmek için kullanıyorum, acaba laptop la symbol gizli özellikleride Clio gibi açılabilir mi?

Dacia kasa sembol mu bu? Öyleyse dacialarda yol bilgisayarını aktif ettiklerini görmüştüm internette.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün biraz şehirdışı yol yaptim, sürüş stili göstergesi ışığı gayet iyi çalışıyor, saatin de derecenin yanında görünüyor ve yağ değişim periyodum 10.000 km görünüyor. Çok şükür herhangi bir sorun yok,yarın inşallah biraz daha bakıcam yeni bir şeyler olursa paylaşırım.

3harfli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sürüş gösterge ışığını aktif etme kısmını detaylı anlatır mısınız ?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

attila24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecen gun k.pederin arabada denedim 6 ecu bulundu diyor 2 airbag ve bcmyi gisteriyor sadece onlarda da yol bilgisayar özelliği yok. Cluster olarak görmeli galiba o secenek yok

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecen gun k.pederin arabada denedim 6 ecu bulundu diyor 2 airbag ve bcmyi gisteriyor sadece onlarda da yol bilgisayar özelliği yok. Cluster olarak görmeli galiba o secenek yok

Kontak açık hatta,araba çalışırken arayın.table de bord olarak çıkar sonra custer x98 olur.

Umt07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik ayna kapatma ve camlari kaldirma olayini yapabiliyorsak cok güzel olur.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik ayna kapatma ve camlari kaldirma olayini yapabiliyorsak cok güzel olur.

Aynalariniz manuel ise otomatik kapatma icin modul gerekebilir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com