Clio 4 gizli özellikleri açtim

karadas87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha yapilabileceklerden bazıları araçta yoksa;
1. Otoban sinyali(tek tıkla 3 sinyal) açma
2. Otomatik arka silecek kapama açma
3.yakıt ibresi kalibrasyonu
4.Follow me far ayarı
5.Otomatik kapı kilit ayarı
6.Otomatik cam kaldırma ayarı
7.gösterge ışıkları sürekli yanma ayarı

Vb.gibi birçok ayar henüz denemedim bunları bazıları da araçta var zaten.

yukarıdaki aktif ettiğiniz özellikler ve edeceğiniz özellikler için tanıtım videosu koyabilirseniz süper olur. bende iki tane elm cihazı var biri normal biri gelişmiş kendi üzerlerinde gelen programlar basit okumalar ve arıza silmeye yarıyor.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet hocam

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Table de bord dan custer x98 menüsünden ayar var.ecu bulmasa bile en üst soldan suyu manüel seçin eğer sağ screen kisminda değerler görünüyorsa sorun yok.

Umt07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aliexpressten sipariş ettim aynı cihazı. hazır almışken birkaç parça birşey daha ekledim 4 dolarlık indirim kuponu da verdi :D gelinceye kadar siz de baya birşey çözmüş olursunuz hocam. o zaman tecrübelerinizden yararlanırız :)

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aliexpressten sipariş ettim aynı cihazı. hazır almışken birkaç parça birşey daha ekledim 4 dolarlık indirim kuponu da verdi :D gelinceye kadar siz de baya birşey çözmüş olursunuz hocam. o zaman tecrübelerinizden yararlanırız :)

Estağfirullah hayırlısı olsun.gelsin tabiki bilgiyi paylaşırız bu forum onun için zaten.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
EstaÄŸfirullah hayırlısı olsun.gelsin tabiki bilgiyi paylaşırız bu forum onun için zaten.

Cidden çok faydalı bir paylaşım olmuş, tebrik ederim. Kısmetse yakın zamanda bende sipariş edicem cihazı. Yapmadan önce özel mesajla sorularım olucak hocam:)

heyhu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maninwar
sürüş biçimi göstergesini nasıl aktif ettin ? nereyi değiştirmemiz gerekiyor anlatabilir misin ? bununla ilgili güzel bir video hazırlasan benim gibi arkadaşlara güzel bir kılavuz olur.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Surus stili göstergesini aktif etmek için işaretlemiş olduğum menülere rakam sırasına göre girip sonra sağ tarafta econometer seçeneğinin sağındaki seçeneği activeted olarak seçip daha sonra sırasıyla 5 ve 6 numaralı butonlara basıyoruz ve surus ısıgı aktif hale geliyor.ilk önce turuncu yanabilir korkmayın sonra normal oluyor.
ddt4all.jpg

Extreme__

Kayıtlı Üye
06-Ankara
Joy araçtaki Işık’ta bu şekilde çalışır mı acaba ?