Clio 4 hoparlör değişimi

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar icon donanımlı clio 4ümün arka kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum mid takımı takmak istiyorum kapı hoparlörlerinin kaç cm olduğunu bilen varmı?
Ve hangi markayı takmamı tavsiye edersiniz?

internette infinity Ref-6500 CX diye bi model buldum 300 TLye yazdığına göre harman kardon üretimi bir ürünmüş

Teşekkürler...

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önler 16 cm lık muhtemelen arkalarda aynıdır

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoparlör öneriniz varmı? benim bulduğum nasıl

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla hocam ben bu ses sıstemı konusunda sabit fikirlıyım tabıkı cok daha ıyılerı mutlaka vardır ama ben arabalarımda hem teyp hemde kolon olsun LG kullanırım oyuzden pek yorum yapamıyorum bu hoperler konusunda

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eskı aracımda arkalarda 400 watlık LG vardı 8 sene kullandım ne yırtıldı nede patladı kenwood teyıple harıka uyum saglamıstı

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Burada ki konuyu ve burada ki konuyu incelemenizi tavsiye ederim..

brkern39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar icon donanımlı clio 4ümün arka kapı hoparlörlerini değiştirmek istiyorum mid takımı takmak istiyorum kapı hoparlörlerinin kaç cm olduğunu bilen varmı?

internette infinity Ref-6500 CX diye bi model buldum 300 TLye yazdığına göre harman kardon üretimi bir ürünmüş

Teşekkürler...
Joy modelinde önler ve arkalar 13 cm paket değişikliğinde hoparlör boyutu değişir mi bilemiyorum.Ayrıca benden sana tavsiye boşuna mid takma eğer tesisat yapmayacaksan bende mid takımı varmış sökünce fark ettim benden önce sahibi takmış şimdiki hoparlörlerim daha iyi ses veriyor teyp çıkışı kuvvetli olmadığı için istenilen ses alınmıyor.

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Joy modelinde önler ve arkalar 13 cm paket değişikliğinde hoparlör boyutu değişir mi bilemiyorum.Ayrıca benden sana tavsiye boşuna mid takma eğer tesisat yapmayacaksan bende mid takımı varmış sökünce fark ettim benden önce sahibi takmış şimdiki hoparlörlerim daha iyi ses veriyor teyp çıkışı kuvvetli olmadığı için istenilen ses alınmıyor.

sizin aracınız joy ise sizdeki teyp ile bendeki çok farklı benim aracım icon :)

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkürler...

Ön ve arka hoparlör montaj çapı 13 cm.Ön ve arkalara component olarak bahsettiğiniz İnfinity referance serisi yada aynı ayarda jbl in component takımı alırsanız sesin çok değiştiğini göreceksiniz.Önde component'in tiz'ini aracın göğüs bölgesindeki tiz yerlerine taktırmayı unutmayın !

cankalamaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön ve arka hoparlör montaj çapı 13 cm.Ön ve arkalara component olarak bahsettiğiniz İnfinity referance serisi yada aynı ayarda jbl in component takımı alırsanız sesin çok değiştiğini göreceksiniz.Önde component'in tiz'ini aracın göğüs bölgesindeki tiz yerlerine taktırmayı unutmayın !

Teşekkürler