Clio 4 Icon 1.5 dci EDC

mustiksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar uzun bi süre sonra yeni bi araçla yine aranızdayım. Dün manisa bayisinde aracım geldi hemen heyecanla gidip aracımı da gördüm hayırlısıyla Cuma öğleden sonra teslim alacağım. Dizel ve otomatik olarak sanırım sitede henüz yok piyasaya çıkışı da çok yeni aracın. İnşallah yarın aracı teslim alıp cumartesi de bayram yoluna çıkacağız. İlk uzun yol tecrübesi de çok yakında yani :))

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı olsun,dizel otomatik yeni çıkardılar bende merak ediyorum nasıl yapmışlar,vites geçişleri fln nasıldır,gerçi bu motor daha önceden megane larda kulanıldı diyenler olmuştu,yorumunu ve resimlerini bekliyorum

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracını hayırlı olsun kardeşim. Allah kaza bela göstermeden ağız tadıyla binmek nasip etsin. Araç gelince resimleri atarsın artık. Şimdiden iyi yolculuklar ve iyi bayramlar sana.:eyv

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Allah iyi günlerde kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

GürhanIV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdiden hayırlı olsun. Nedense bir türlü otomatiğe ısınamadım :)

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi konsolu sonradan kırmızı yapabiliyozmu :) ?
hocam konsol olarak göğüs kısmını kastediyorsan servisten çok uçuk bir meblağla alıp yapabilirsin yada kazalı bir araç takip edip çıkma denk getirebilirsin. Şayet ekranın olduğu alanı kastediyorsan reklamcılara istediğin tonda kaplatabilirsin, söktürüp boyatmanı önermem çünkü asla orjinali gibi olmaz...

GürhanIV

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam konsol olarak göğüs kısmını kastediyorsan servisten çok uçuk bir meblağla alıp yapabilirsin yada kazalı bir araç takip edip çıkma denk getirebilirsin. Şayet ekranın olduğu alanı kastediyorsan reklamcılara istediğin tonda kaplatabilirsin, söktürüp boyatmanı önermem çünkü asla orjinali gibi olmaz...
Çok tesekkurler. Bende kaplatmayı dusunuyodum. Bırde arac beyaz tavan fılmı ceksem sorun olurmu ? yani muayeneden gecme gibi :)