Clio 4 Icon Anahtarsiz Calistirma

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Rica ederiz.Bilgi paylaştıkça anlam kazanıyor :)

Sizin aracınızda hayırlı olsun. Aracınızın resimlerinide ekleyebilirsiniz :)

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben aracımda eller serbest fonksiyonunu kullanıyorum.Oto yıkama yada bazen çocuklara anahtarı verip kapı açılması gerektiğinde karttan açıyorlar.Bu şekilde açılınca eller serbest devre dışı kalıyor.Aracı çalıştırıp stop ediyorsunuz ve kapıyı kapattıktan sonra kapı kolundaki düğmeye basılınca eller serbest devreye girmiş oluyor.

Megane ve Latitude modellerinde kapıları uzaktan kumanda ile kapattığınızda eller serbest devre dışı kalır. Kapıları kumanda ile açtıktan sonra arabayı çalıştırıp stop ederseniz eller serbest otomatik olarak devreye girer. Anahtar üzerinizde olduktan sonra kapı kilitli değilmiş gibi davranıp açabilirsiniz, kapı kolundaki düğmeye basmaya gerek yoktur. Captur'da da aynıdır zannederim.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araçta eller serbest fonksiyonu var. Kartti hic cebimden cikartmiyorum :)

Bazen şirket arabasini acik unutuyorum, alismisim yanindan uzaklaşınca kitlenecek saniyorum :loll

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rica ederiz.Bilgi paylaştıkça anlam kazanıyor :)

Sizin aracınızda hayırlı olsun. Aracınızın resimlerinide ekleyebilirsiniz :)
Hocam bugun anlattiginiz gibi yaptim. Yani kapilari anahtardan kilitlemeden uzaklastim ve geri gelince kucuk plastik yerden acildi. Sonra anahtarla denedim ve acilmadi. Aynen dediginiz gibiymis, cok sagolun beni rahatlattiniz. Sira 120 den sonra gelen ruzgar sesinde, onun icin arabanin 2 gun yatmasi gerekiyormus. Saglik olsun diyelim

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam bugun anlattiginiz gibi yaptim. Yani kapilari anahtardan kilitlemeden uzaklastim ve geri gelince kucuk plastik yerden acildi. Sonra anahtarla denedim ve acilmadi. Aynen dediginiz gibiymis, cok sagolun beni rahatlattiniz. Sira 120 den sonra gelen ruzgar sesinde, onun icin arabanin 2 gun yatmasi gerekiyormus. Saglik olsun diyelim
Nasil iki gun yatmasi gerekiyor, bir ses icin abartmislar, ses kelebek camindan gelmiyor mu???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

çözebileceklerse 2 gün bişey değil :) benimkini çözemediler ama işlemi yaptırdıktan sonra konu açarsanız sevinirim

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasil iki gun yatmasi gerekiyor, bir ses icin abartmislar, ses kelebek camindan gelmiyor mu???

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla bana oyle soylendi acikcasi. Pazartesi sabah birakip obur gun aksam veya carsamba sabah alinmasi gerekiyormus. Yanlis hatirlamiyorsam klips gibi bir sey takilacak dendi. Siz ne dusunuyorsunuz ustad?

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çözebileceklerse 2 gün bişey değil :) benimkini çözemediler ama işlemi yaptırdıktan sonra konu açarsanız sevinirim
Tabi dostum islem sonrasi buraya konu acar,seni bilgilendiririm. Acikcasi beni cok rahatsiz etmiyor cunku ben aracta iken surekli muzik dinledigimden ruzgar sesini bastiriyor. Telefonum caldiginda farketmistim ben bu ruzgar sesini

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir ses mi???