Clio 4 Icon Anahtarsiz Calistirma

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin bir ses için 2 gun yatırması garıbıme gitti, video var ama servis ne yapacak tam bilemedım
<strong>

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin bir ses için 2 gun yatırması garıbıme gitti, video var ama servis ne yapacak tam bilemedım
<strong>
Gercekten bilmiyorum. Aslinda bana da cok mantikli gelmedi ancak hazir garantisi varken oradan hallettireyim dedim. Klips takilacak gibi bir sey soyledi diye hatirliyorum. Belki de bu videodaki olaydir. Ancak 2 gun uzun bir sure insallah ses gecer de bekledigimize deger

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla eger bu ses ıcınse ne yapacaklar cok merak ettim, eger tamırat sırasında denk gelırsenız lütfen fotograflayın,

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla eger bu ses ıcınse ne yapacaklar cok merak ettim, eger tamırat sırasında denk gelırsenız lütfen fotograflayın,
Eger arac yatar ise, fotograflayamam ancak belki oradaki ustalardan birine fotograf cekmesini isteyebilirim. Yani 2 gunun sonunda sadece sizin attiginiz videodaki olayi yaparlarsa gercekten ayip ederler. Bu olayi servisten ciktiktan sonra ayri bir konu olarak acmayi dusunuyorum, diger arkadaslara da faydali olabilmesi acisindan.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizinle test sürüşü yaptılar mı? sadece sizin söylemimizden yola cıkarak mı hareket ettiler??

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizinle test sürüşü yaptılar mı? sadece sizin söylemimizden yola cıkarak mı hareket ettiler??
Sadece benim soylemimden yola ciktilar. Ben araci bakima goturdum, ayrica bu sorunumu da belirttim. Bana pazartesi getirin, ancak 2 gun yatar dediler. Yarin gidip konusacagim.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisten nasıl randevu alıyoruz:) daha ilk kez servise gideceğimde yağı değiştirmek istiyorum ne kadar mal olur bana

corleone132

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servisten nasıl randevu alıyoruz:) daha ilk kez servise gideceğimde yağı değiştirmek istiyorum ne kadar mal olur bana
Gideceginiz yeri arayip randevu alabilirsiniz. Motor yagi degistirmek bahali bir sey olmasa gerek, max 50 tl falan tutar.