Clio 4 joy paket kullanıcılarının dikkatine

COTECH09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba sayın clio dört joy paket kullanıcıları tahmin ediyorum ki hepiniz baz model araç alıp dolu (toch ve ıcon) dolu pakeleri görünce özellikle farların ve sislerin led olması içinizi çekmenize neden oluyordur

sizler şöyle küçük bir sır vereyim clio 4 lerin alt yapısı tamamiyle sıtandart olup dolu ve boş paket arasında hiç far yoktur siz joy olan aracınıza ıcon paketteki led var ve sis farları takabiliyorsunuz far kolunda değişiklilik yaparak orjinal sis farına dönüşü gerçekleştirebiliyorsunuz eco tesisatı hazır olduğundan küçük bir eco tuş montajı yaparak eco mod kullanmaya başlayabiliyorsunuz radyo nav bağlantıları standart olduğundan orjinal r nav ekranı sadece bir çerçeve değişikliği ile değiştirebiliyorsunuz jant bağlantıları sıtandart olduğundan orjinal jantlar rahatlıkla takılmakta cam çerçevesi ve arka tampon siyah bagaliti joy paketlerde mat siyah olduğunda buraları ıcon daki gibi astarlı parlak siyah yaparak ve kapı direklerini parlak siyah kaplamalar yaparak ıcon görünümü kazandırabilirsiniz

bu küçük dokunuşlar aracınızın joy görüntüsünden çıkıp ıcon görüntüsüne bürünmesine olanak sağlıyor

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Merhaba sayın clio dört joy paket kullanıcıları tahmin ediyorum ki hepiniz baz model araç alıp dolu (toch ve ıcon) dolu pakeleri görünce özellikle farların ve sislerin led olması içinizi çekmenize neden oluyordur

sizler şöyle küçük bir sır vereyim clio 4 lerin alt yapısı tamamiyle sıtandart olup dolu ve boş paket arasında hiç far yoktur siz joy olan aracınıza ıcon paketteki led var ve sis farları takabiliyorsunuz far kolunda değişiklilik yaparak orjinal sis farına dönüşü gerçekleştirebiliyorsunuz eco tesisatı hazır olduğundan küçük bir eco tuş montajı yaparak eco mod kullanmaya başlayabiliyorsunuz radyo nav bağlantıları standart olduğundan orjinal r nav ekranı sadece bir çerçeve değişikliği ile değiştirebiliyorsunuz jant bağlantıları sıtandart olduğundan orjinal jantlar rahatlıkla takılmakta cam çerçevesi ve arka tampon siyah bagaliti joy paketlerde mat siyah olduğunda buraları ıcon daki gibi astarlı parlak siyah yaparak ve kapı direklerini parlak siyah kaplamalar yaparak ıcon görünümü kazandırabilirsiniz

bu küçük dokunuşlar aracınızın joy görüntüsünden çıkıp ıcon görüntüsüne bürünmesine olanak sağlıyor
Bilgi paylaştıkça güzeldir . Teşekkürler

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Selamlar, bildiğim kadarıyla radyo nav bağlantıları standart değil.

Lenovo K33a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Değerli bilgilendirmeleriniz için teşekkürler.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satıp uygun bi icon da alınabilir gibi geliyor. ama bilgilendirme için teşekkürler :)

CEM..

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende yukardaki arkadaşla aynı fikirdeyim.

Aracı olmayan bir pakete çevirmek yerine Uygun fiyatlı icon almak daha mantıklı gibi :)

Çünkü araç içerisindede piano black kaplamalar ve kırmızı iç kişiselleştirme mevcutsa icon fiyatınıda geçebilir gibi :) Ama az maliyetli olanları uygulamak mantıklı paylaşım için teşekkürler.

smhbrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgilendirme için teşekkürler. Tamda dediğiniz gibi sis farı ve nav özellikli çerçeveler benim gibi JOY paket kullanıcılarının yapmak istediği şeyler. Bazı arkadaşların dediği gibi satıp o paketi almak bazen mümkün olmayabiliyor. Şu an mevcut durumda yeni eklentiler yapmak arabama daha da bağlıyor beni :) keyif almama sebep olabiliyor.

babuqhtuLu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2013 model joy sahibiyim. Yukarıda eco mod tuşu montajı yaparak ecoyu kullanabileceğimizden bahsetmişsiniz. Bu işlemi nasıl yapacaz ? Aracım yetkili servis bakımlı. Serviste bu işlem yaptırılabilir mi ?

smhbrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtube da nasıl yapıldığını gösteren bir video var fakat bazı yorumlarda aracın sürekli eco da kaldığı eco dan çıkmadığını okumuştum. iyi araştırıp öyle yaptırın derim.

babuqhtuLu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Youtubedeki videoyu izledim hocam fakat joy değil de touch gibi geldi bana
Youtube da nasıl yapıldığını gösteren bir video var fakat bazı yorumlarda aracın sürekli eco da kaldığı eco dan çıkmadığını okumuştum. iyi araştırıp öyle yaptırın derim.